Josera Catelux

Nowy produkt

Josera Catelux to idealne pożywienie dla kotów, które są skłonne do nadmiernego połykania sierści i jednocześnie są wybredne.

Więcej szczegółów

49,90 zł brutto

Opis produktu

Josera Catelux Adult to doskonała propozycja dla kotów wymagających

Koty są niezwykle czystymi zwierzętami. Nawet 30% swojego dnia spędzają na dokładnym wylizywaniu swojej sierści. Język kota doskonale spełnia funkcję szczotki, ponieważ pokryty jest malutkimi, haczykowatymi brodawkami, które mają za zadanie usuwać martwą, luźną sierść z powierzchni okrywy włosowej. Niestety – koty najczęściej tę sierść połykają, jest to część ich rytuału pielęgnacji. Bywa tak, że układ trawienny blokuje się włosami zbitymi w tzw. kule włosowe, które zalegają w żołądku i jelitach skutecznie utrudniając przebieg procesów trawiennych. Może to być problematyczne, uciążliwe i bolesne dla twojego pupila. Szczególnie na powstawanie kul włosowych narażone są koty długowłose, ale ponieważ każdy kot przywiązuje dużą wagę do higieny w tym zakresie – nawet koty nie rasowe mogą mieć problemy ze zbyt dużą ilością włosów w przewodzie pokarmowym. Karma Josera Catelux Adult to propozycja żywieniowa biorąca pod uwagę te najczęstsze kocie przypadłości, a jej receptura została stworzona tak, by wspomagać wydalanie nadmiaru włosów z kociego organizmu.

Josera Catelux Adult to najlepsze składniki w trosce o zdrowie kota

Dietetyczne włókno, którego wysoka zawartość znajduje się w karmie Josera wspomaga procesy trawienne ułatwiając wydalanie kul włosowych z organizmu kota. Jest to bardzo duża zaleta karmy, ponieważ rozwiązuje ona najczęstszy problem dotyczący kociego zdrowia. Cynk, miedź i łatwo przyswajalne przez organizm kwasy tłuszczowe mają za zadanie chronić skórę kota i dbać o zdrowie, piękny wygląd i miękkość sierści kota. Aby w ciele kota nie powstawały kamienie moczowe wytrącające się w układzie moczowym, mocz powinien mieć odpowiedni poziom pH. Karma Josera Catelux Adult utrzymuje pH moczu kota na stałym, optymalnym poziomie 6,0-6,5. To gwarantuje zminimalizowanie ryzyka powstawania kamieni w układzie moczowym kota. Za wysoką smakowitość granulatu odpowiada połączenie pysznego mięsa kaczego, które jest lekkostrawne i chude, z ziemniakami. Gwarantuje to, że nawet najbardziej wybredny kot z przyjemnością zajrzy do miski z posiłkiem. Błonnik zawarty w karmie w formie łusek nasion babki płesznik wspomaga procesy trawienne poprzez poprawienie perystaltyki jelit. Karma Josera Catelux Adult to doskonała propozycja żywieniowa dla kotów dorosłych, odpowiadająca na wszystkie ich potrzeby – zdrowotne i żywieniowe.

Skład Josera Catelux Adult

Suszone białko drobiowe (drób 20,0 %, kaczka 6,0 %), kukurydza pełnoziarnista, skwarki, tłuszcz drobiowy, suszone ziemniaki, wysłodki buraczane, włókna roślinne, hydrolizowane białko drobiowe, minerały, suszona wątróbka drobiowa, łuski nasion babki płesznik (Psyllium).

Więcej informacji

Producent:Josera
Rodzaj:Karma sucha
WłaściwościOdkłaczająca - Na kule włosowe
Przeznaczenie:Na układ moczowy kota
Wiek kota:Koty dorosłe
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Josera Catelux

Josera Catelux

Josera Catelux to idealne pożywienie dla kotów, które są skłonne do nadmiernego połykania sierści i jednocześnie są wybredne.

Produkty powiązane