JOSERA JosiCat Crispy Duck

Nowy produkt

Josera JosiCat Crispy Duck – smakowite krokiety. Pełnoporcjowa karma dla dorosłych kotów.

Więcej szczegółów

122,90 zł brutto

Opis produktu

Josera JosiCat Crispy Duck to lekkostrawna propozycja żywieniowa

Niektóre koty mają tendencję do tycia. Może to wynikać z predyspozycji genetycznych organizmu, może być spowodowane sterylizacją, albo po prostu wiekiem czy trybem życia. Jeśli nasz pupil wykazuje niską aktywność, nie jest zainteresowany zabawą, mało czasu spędza na dworze i zdecydowanie bardziej lubi spędzać czas na kanapie przy jednoczesnym dużym apetycie – wówczas przyrost wagi ciała jest naturalną koleją rzeczy. Niestety, natury kota zmienić nie można, trudno też wymagać od zwierzęcia zmiany trybu życia, do którego jest przyzwyczajony. Możemy jednak zadbać o to, by posiłki, które spożywa nasz kot były odpowiednio zbilansowane, lekkostrawne i podawane w odpowiednich ilościach. Nie należy przekraczać dziennej porcji karmy dedykowanej do rasy i wagi naszego kota. Jeśli pupil stale domaga się posiłków – wówczas dzienną dawkę można podzielić na dwie porcje i podawać je o stałych porach tak, by pora karmienia kojarzyła się zwierzęciu z konkretnymi porami dnia. Josera JosiCat Crispy Duck to lekkostrawna propozycja żywieniowa dla twojego kota.

Josera JosiCat Crispy Duck to karma sucha przeznaczona dla kotów mało aktywnych

Koty wykazujące niską aktywność dzienną mają mniejsze zapotrzebowanie na energię niż koty aktywne czy wychodzące na zewnątrz. Potrzebują więc mniej energetycznej karmy, by nie gromadzić w organizmie kalorii, których nie będą w stanie spalić. Krokiety są dostosowane wielkością do kociego uzębienia, nie sprawi więc problemu ich gryzienie, ponadto dzięki temu zęby kota będą sukcesywnie oczyszczane z kamienia nazębnego i innych osadów. Granulat bogaty jest w witaminy A, D3 i E. Witamina A ma za zadanie dbać o wygląd sierści i zdrowie skóry. Witamina D koordynuje gospodarkę wapniowo-fosforową, a witamina E wspiera regenerację mięśni i narządów kota. Karma Josera JosiCat Crispy Duck nie zawiera konserwantów, substancji zapachowych i sztucznych barwników, cukru, soi i produktów mlecznych. Delikatne mięso kacze w połączeniu z rybą zapewnia wysoką smakowitość posiłku co sprawia, że nawet wybredny kot powinien z przyjemnością zaglądać do swojej miski.

Skład Josera JosiCat Ente & Fisch

Zboża; mięso oraz produkty pochodzenia zwierzęcego (suszone białko kacze 4,0%); produkty pochodzenia roślinnego; ryby i produkty pochodne z ryb; oleje i tłuszcze; minerały.

Składniki analityczne: Białko 27,0 %; Zawartość tłuszczu 9,0 %; Włókno surowe 2,7 %; Popiół surowy 7,3 %; Wapń 1,55 %; Fosfor 1,15 %. 

Więcej informacji

Producent:Josera
Rodzaj:Karma sucha
Smak:Kaczka i ryby
WłaściwościNadwaga
Tryb życia:Dla kotów żyjących w domu i na zewnątrz
Wiek kota:Koty dorosłe
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

JOSERA JosiCat Crispy Duck

JOSERA JosiCat Crispy Duck

Josera JosiCat Crispy Duck – smakowite krokiety. Pełnoporcjowa karma dla dorosłych kotów.

Produkty powiązane