JOSERA JosiCat Crunchy Poultry

Nowy produkt

JOSERA JosiCat Crunchy Poultry – smakowite krokiety. Pełnoporcjowa karma dla dorosłych kotów.

Więcej szczegółów

122,90 zł brutto

Opis produktu

Josera JosiCat Crunchy z drobiem przeznaczona dla kotów wychodzących jak i mieszkających w domu

Koty bez względu na to, czy mają możliwość wychodzenia na podwórko, czy stale przebywają w mieszkaniu mogą dzielić się na te zdecydowanie aktywne oraz takie, które raczej unikają aktywności. W pierwszym przypadku ważne jest zapewnienie kotu wysokoenergetycznej karmy, która sprosta jego dziennemu zapotrzebowaniu. Jednak w drugim wypadku należy zwracać uwagę na jakość, ilość i częstotliwość karmienia kota, ponieważ mało ruchliwy pupil dostający pełnowartościową karmę w normalnych ilościach może niestety przybierać na wadze, ponieważ nie będzie miał na co spożytkować dostarczanej wraz z posiłkiem energii. Propozycja karmy Josera JosiCat Geflügel z drobiem jest przeznaczona zarówno dla kotów wychodzących na zewnątrz jak i tych, które stale przebywają w domu bez możliwości wyjścia. Dedykowana jest dla kotów mało ruchliwych, z tendencjami do tycia.

Josera JosiCat Crunchy Poultry z drobiem to granulat dedykowany kotom mało ruchliwym

W przypadku kotów, które preferują przebywanie w domu i raczej leniwy tryb życia – zdecydowanie łatwiej im o przybieranie na wadze i łapanie zbędnych kilogramów. Warto zadbać o pokarm, który nie będzie dostarczał zbyt dużo energii, której kot nie będzie w stanie spalić. Karma Josera JosiCat Crunchy Poultry to propozycja wysoce lekkostrawna, oparta na wysokiej jakości drobiu. Propozycja żywieniowa od firmy Josera jest wolna od sztucznych barwników, konserwantów i aromatów poprawiających walory zapachowe produktu, co sprawia, że jest bardzo zdrowa. Krokiety zostały zaprojektowane tak, by bez problemu dały się pogryźć przez drobne, kocie zęby, ponadto taki krokiet ma za zadanie oczyszczać kocie uzębienie z osadów. Karma zawiera wysoką zawartość witamin A, D3 i E. Witamina A ma za zadanie podtrzymywać barierę ochronną skóry i dbać o miękkość, gęstość i wybarwienie sierści. Witamina D3 koordynuje gospodarkę fosforowo-wapniową, zaś witamina E odpowiada za regenerację mięśni i narządów kota. Josera JosiCat Crunchy Poultry to granulat, który ma umiarkowany bilans energetyczny, dzięki czemu kot mało ruchliwy nie będzie przybierał na wadze.

Skład Josera JosiCat Crunchy Poultry z drobiem

Zboża; mięso oraz produkty pochodzenia zwierzęcego (suszone białko drobiowe 25,0%); produkty pochodzenia roślinnego; oleje i tłuszcze; ryby i produkty pochodne z ryb; minerały.

Białko 28,0 %; Zawartość tłuszczu 9,0 %; Włókno surowe 2,7 %; Popiół surowy 7,4 %; Wapń 1,45 %; Fosfor 1,15 %. Dodatki dietetyczne w 1 kg:  15.000 j.m. Witaminy A; 1.500 j.m. Witaminy D3; 100 mg Witaminy E; 10 mg Witaminy B1; 15 mg Witaminy B2; 15 mg Witaminy B6; 90 mcg Witaminy B12; 40 mg kwasu pantotenowego; 70 mg Niacyny; 4 mg Kwasu foliowego; 1.000 mg Tauryny; 250 mcg Biotyny; 135 mg Żelaza (siarczan żelaza (II), jednowodny); 120 mg Cynku (uwodniony chelat glicyny Zn); 14 mg Manganu (jako tlenek manganu); 16 mg Miedzi (uwodniony chelat glicyny Cu); 1,80 mg Jodu (jodek wapnia); 0,25 mg Selenu (selenin sodu).

Więcej informacji

Producent:Josera
Rodzaj:Karma sucha
Smak:Drób
WłaściwościStandard
Tryb życia:Dla kotów wychodzących i niewychodzących na zewnątrz
Wiek kota:Koty dorosłe
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

JOSERA JosiCat Crunchy Poultry

JOSERA JosiCat Crunchy Poultry

JOSERA JosiCat Crunchy Poultry – smakowite krokiety. Pełnoporcjowa karma dla dorosłych kotów.

Produkty powiązane