JOSERA JosiCat Tasty Beef

Nowy produkt

Josera JosiCat Tasty Beef – smakowite krokiety, pełnoporcjowa karma dla dorosłych kotów.

Więcej szczegółów

122,90 zł brutto

Opis produktu

Josera JosiCat Tasty Beef to propozycja żywieniowa dla dorosłych kotów

Aktywność kota bywa uzależniona od trybu życia, jaki prowadzi oraz od warunków, jakie są mu zapewnione. Dom pełen dzieci, które zawsze są chętne do zabawiania pupila gwarantuje kotu aktywność i dobrą zabawę. Z kolei dom systematycznie opuszczany przez domowników, którzy wychodzą do szkoły i pracy stanie się bez wątpienia spokojnym azylem sprzyjającym spaniu i leniuchowaniu. Kot spędzający większość dnia na dworze będzie z założenia bardziej aktywny niż kot spędzający całe dnie w domu. Karma Josera JosiCat Tasty Beef to propozycja żywieniowa zbilansowana w taki sposób, by pasowała zarówno do trybu życia kotów pozostających na zewnątrz jak i tych, które przebywają w czterech ścianach. Jest przeznaczona dla kotów wykazujących się umiarkowaną aktywnością. Zapewnia ona optymalny bilans energetyczny tak, by nie powodować otyłości, a jednocześnie zaspokajać wszystkie potrzeby żywieniowe i dostarczać składników odżywczych i mikroelementów do kociego organizmu.

Josera JosiCat Tasty Beef to smakowite krokiety bogate w wołowinę

Na wysoką smakowitość karmy wpływa dodatek wołowiny, która z pewnością sprawi, że każdy – nawet wybredny kot z przyjemnością będzie witał porę karmienia. Krokiety są dostosowane wielkością tak, by były łatwe do pogryzienia przez kota, jednocześnie ich faktura po rozgryzieniu sprawia, że skutecznie będą one oczyszczać zęby z kamienia i innych osadów. Josera JosiCat Tasty Beef nie zawiera sztucznych barwników, konserwantów ani chemicznych aromatów mających zachęcać kota do jedzenia. W składzie karmy nie znajdziemy polepszaczy smaku. Nie zawiera ona również produktów mlecznych, cukru czy soi, która może powodować alergie pokarmowe. Granulat zawiera wysoką zawartość witaminy A, D3 i E. Witamina A jest odpowiedzialna za poprawianie kondycji skóry i ładny wygląd sierści, jej miękkość i intensywne wybarwienie. Witamina D3 musi być kotu dostarczana z uwagi na to, że jest syntezowana z promieni UV (światło słoneczne) przez powierzchnię skóry, a proces ten u kota jest wysoce utrudniony poprzez obecność sierści, która pokrywa zdecydowaną większość ciała kota. Wpływa ona na wzmocnienie kości i zębów, działa antybakteryjnie i wspomaga odporność. Witamina E wzmacnia i regeneruje mięśnie kota. Zawarta w składzie karmy tauryna wspiera pracę serca.

Skład Josera JosiCat Tasty Beef

Zboża; Mięso oraz uboczne produkty pochodzenia zwierzęcego (wołowina 4 %); Oleje i tłuszcze; Uboczne produkty pochodzenia roślinnego; Minerały. Składniki analityczne: Białko 27,5 %; Zawartość tłuszczu 9,0 %; Włókno surowe 2,6 %; Popiół surowy 7,6 %; Wapń 1,55 %; Fosfor 1,10 %. Dodatki dietetyczne w 1 kg:  15.000 j.m. Witaminy A; 1.500 j.m. Witaminy D3; 100 mg Witaminy E; 10 mg Witaminy B1; 15 mg Witaminy B2; 15 mg Witaminy B6; 90 mcg Witaminy B12; 40 mg kwasu pantotenowego; 70 mg Niacyny; 4 mg Kwasu foliowego; 1.000 mg Tauryny; 280 mcg Biotyny; 135 mg Żelaza (siarczan żelaza (II), jednowodny); 120 mg Cynku (uwodniony chelat glicyny Zn); 12 mg Manganu (jako tlenek manganu); 16 mg Miedzi (uwodniony chelat glicyny Cu); 1,50 mg Jodu (jodek wapnia); 0,20 mg Selenu (selenin sodu).

Więcej informacji

Producent:Josera
Rodzaj:Karma sucha
Smak:Wołowina
WłaściwościStandard
Przeznaczenie:Koty wychodzące i niewychodzące na zewnątrz
Wiek kota:Koty dorosłe
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

JOSERA JosiCat Tasty Beef

JOSERA JosiCat Tasty Beef

Josera JosiCat Tasty Beef – smakowite krokiety, pełnoporcjowa karma dla dorosłych kotów.

Produkty powiązane