ARION Original Cat Sterilised 33/12 Chicken

Nowy produkt

ARION Original Cat Sterilised 33/12 Chicken łączy w sobie właściwy poziom energii z białek wysokiej jakości z należycie wyważoną ilością włókna. Rozwiązanie idealne dla kotów sterylizowanych/kastrowanych.

Więcej szczegółów

Inne opakowania
Ten produkt występuje w różnych opakowaniach, rozmiarach lub kolorach!

39,98 zł brutto

Opis produktu

ARION Original Cat Sterilised 33/12 Chicken to doskonale zbilansowane składniki

Sterylizacja kotów to bardzo popularny i niezbędny zabieg, który pozwala ograniczać populację niechcianych, bezdomnych kociąt. Oprócz tego kot wysterylizowany czy wykastrowany jest spokojniejszy i bardziej ospały, znikają nadmierne tendencje do ucieczek. Ponadto zabieg ten w dużym stopniu eliminuje ryzyko powstawania nowotworów układu rozrodczego. Koty sterylizowane wykazują mniejsze zapotrzebowanie na energię, są także mniej aktywne. Nie idzie to w parze z osłabieniem apetytu – po zabiegu apetyt kota wzrasta, co może prowadzić do nadmiernego objadania się, a w efekcie końcowym do nadwagi. Karma ARION Original Cat Sterilised 33/12 Chicken zawiera odpowiednio zbilansowaną ilość wysokiej jakości białek, dostosowaną do potrzeb kotów po zabiegu sterylizacji. Obecność kurczaka w składzie karmy zapewnia wysoki poziom jej smakowitości i każdy kot na pewno chętnie będzie spożywał pokarm. 

ARION Original Cat Sterilised 33/12 Chicken optymalne rozwiązanie dla kotów sterylizowanych

Aby nasz pupil po sterylizacji czuł się dobrze, zachował zdrowie i idealną masę ciała należy zadbać o dostarczanie mu wraz z posiłkami odpowiednich ilości składników odżywczych. Karma powinna być dobrze zbilansowana i przeznaczona dla kotów po zabiegu sterylizacji. Musi ona zapewniać zwierzakowi uczucie sytości, ponieważ zapotrzebowanie na energię maleje, ale wzrasta apetyt. Aby kot nie przejadał się nadmiernie karma musi spełniać jego potrzeby i doskonale go sycić. Zawarte w karmie ARION Original Cat Sterilised 33/12 Chicken włókno ma za zadanie wpływać na uczucie sytości. L-karnityna wspiera metabolizm tłuszczów i reguluje trawienie pokarmów, by zadbać o odpowiednią wagę zwierzęcia. Obecny w składzie wyciąg z babki płesznik wspiera pasaż jelitowy i niweluje zaparcia. Jest też ona odpowiedzialna za eliminowanie kul włosowych z układu pokarmowego kota. Wspomaganie wydalania włosów z żołądka i jelit kota jest bardzo ważne, ponieważ podczas pielęgnacji futra do jego przewodu pokarmowego trafiają one w dużej ilości. Skład karmy jest również odpowiedzialny za regulowanie poziomu magnezu w moczu, dzięki czemu maleje ryzyko powstawania kamieni moczowych. Chondroityna i glukozamina są składnikami niezbędnymi do utrzymania wysokiej sprawności stawów dorosłego kota, by zachować dobrą ich ruchomość i utrzymać je w nienagannej kondycji.

Skład ARION Original Cat Sterilised 33/12 Chicken

Mączka mięsna z kurczaka, mąka kartoflana, mączka z łososia, ryż, groszek zielony, oczyszczony tłuszcz z lurczaka, białko ryżowe, hydrolizat z wątróbek kurzych, odwodnione białko mięsne, chlorek sodu,  drożdże piekarnicze, celuloza oczyszczona, oczyszczony olej rybny, MOS, FOS, wyciąg z drożdży piekarniczych, ekstrakty roślinne ( rozmaryn Rosemarinus sp.,, winorośl Vitis sp.,, kurkuma Curcuma sp.,  owoce cytrusowe Citrus sp.,  goździki Eugenia sp.)

Więcej informacji

Producent:Arion Premium
Rodzaj:Karma bytowa
Smak:Kurczak
Opakowanie:0-10kg
Przeznaczenie:Koty sterilzowane i kastrowane
Wiek kota:Koty dorosłe
Czas realizacji:2 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

ARION Original Cat Sterilised 33/12 Chicken

ARION Original Cat Sterilised 33/12 Chicken

ARION Original Cat Sterilised 33/12 Chicken łączy w sobie właściwy poziom energii z białek wysokiej jakości z należycie wyważoną ilością włókna. Rozwiązanie idealne dla kotów sterylizowanych/kastrowanych.

Produkty powiązane