ARION Original Cat Sterilised 33/12 Salmon

Nowy produkt

ARION Original Cat Sterilised 33/12 Salmon łączy w sobie właściwy poziom energii z białek wysokiej jakości z należycie wyważoną ilością włókna. Karma opracowana dla kotów sterylizowanych/kastrowanych.

Więcej szczegółów

Inne opakowania
Ten produkt występuje w różnych opakowaniach, rozmiarach lub kolorach!

42,98 zł brutto

Opis produktu

ARION Original Cat Sterilised 33/12 Salmon to propozycja dla kotów po zabiegu sterylizacji

Sterylizacja jest zabiegiem coraz szerzej stosowanym i uznawanym przez właścicieli kotów. Dzięki niemu niknie zagrożenie niechcianej ciąży u kotki, a kastrowanie kota sprawia, że jest on spokojniejszy i bardziej pilnuje się swojego terenu, nie wypuszczając się na dalsze odległości od domu. Ponadto mocz kota kastrowanego ma zdecydowanie łagodniejszy zapach niż mocz przed sterylizacją, który wydziela wręcz ostry zapach. Zabiegi te w odniesieniu do kotów mają bardzo dużo zalet. U kotek minimalizują ryzyko zapadnięcia na nowotwory układu rozrodczego. Posiadając kota warto więc rozważyć ten zabieg. Należy jednak wiedzieć, że efektem ubocznym sterylizacji i kastracji jest obniżenie aktywności kota, jego ospałość i mniejsza ruchliwość, przy jednoczesnym wzroście apetytu. Łatwo więc dopuścić do nadwagi u naszego pupila, należy więc pilnie racjonować mu porcje jedzenia. ARION Original Cat Sterilised 33/12 Salmon został skomponowany tak, by wprowadzać do organizmu wszystkie niezbędne składniki odżywcze, a jednocześnie zapewniać uczucie sytości nawet przy ograniczonych porcjach, dostosowanych do trybu życia kota.

ARION Original Cat Sterilised 33/12 Salmon kombinacja różnorodnych składników

Aby karma była sycąca firma ARION zastosowała w swojej propozycji dla kotów sterylizowanych zawartość wysokiej jakości białek, które gwarantują odpowiednią ilość przyswajanej energii. Dodatek z włókien babki płesznik i pulpy buraczanej odpowiada za uczucie sytości, które jest niezbędne, a zostaje po zabiegu sterylizacji zaburzone, w konsekwencji czego kot spożywa więcej niż realnie potrzebuje. Ponadto włókna te wspomagają pracę jelit, dzięki czemu usprawniają trawienie. Zawarta w karmie l-karnityna wspomaga metabolizm tłuszczów, wspiera ich transportowanie do komórek. Odpowiedni bilans zawartych w karmie białek i tłuszczy wpływa na zachowanie dobrego stanu tkanki mięśniowej i niwelowanie jej nadmiernego przyrostu. Odpowiedni poziom magnezu w moczu pozwala na kontrolowanie ryzyka powstawania kamieni w moczu. Za wzmacnianie stawów odpowiedzialna jest chondroityna i glukozamina. Wszystkie te składniki sprawiają, że karma ARION Original Cat Sterilised 33/12 Salmon jest doskonałą propozycją dla kotów po zabiegu sterylizacji.

Skład ARION Original Cat Sterilised 33/12 Salmon

Mączka mięsna z łososia, ryż, mączka mięsna z kurczaka, mąka kartoflana, groszek zielony, oczyszczony tłuszcz z kurczaka, białko ryżowe, hydrolizat z wątróbek kurzych, odwodnione białko mięsne, chlorek sodu,drożdże piekarnicze, celuloza oczyszczona, oczyszczony olej rybny, MOS, FOS, wyciąg z drożdży piekarniczych, ekstrakty roślinne ( rozmaryn Rosemarinus sp., winorośl  Vitis sp., kurkuma Curcuma sp.,owoce cytrusowe Citrus sp.,goździki Eugenia sp.)

Więcej informacji

Producent:Arion Premium
Rodzaj:Karma bytowa
Smak:Łosoś
WłaściwościBez glutenu,kukurydzy i bez zbóż
Opakowanie:0-10kg
Przeznaczenie:Koty sterilzowane i kastrowane
Wiek kota:Koty dorosłe
Czas realizacji:2 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

ARION Original Cat Sterilised 33/12 Salmon

ARION Original Cat Sterilised 33/12 Salmon

ARION Original Cat Sterilised 33/12 Salmon łączy w sobie właściwy poziom energii z białek wysokiej jakości z należycie wyważoną ilością włókna. Karma opracowana dla kotów sterylizowanych/kastrowanych.

Produkty powiązane