ARION Original Cat Urinary 34/13 Chicken

Nowy produkt

ARION Original Urinary 34/13 Chicken to formuła starannie opracowana tak, by zapewnić najlepszy stan układu moczowego kota.

Więcej szczegółów

Brak na stanie. Sprawdź dostępność pod numerem telefonu: 533 370 553

Inne opakowania
Ten produkt występuje w różnych opakowaniach, rozmiarach lub kolorach!

42,98 zł brutto

Opis produktu

ARION Original Urinary 34/13 Chicken zapobiega chorobom układu moczowego

Choroby układu moczowego to bardzo często występująca dolegliwość u kotów. Mogą sprawiać ból i dyskomfort, nasilić częstotliwość wydalania moczu lub wręcz przeciwnie – w zależności od rodzaju dolegliwości i stopnia jej zaawansowania mogą hamować wydalanie. Mogą być więc zagrożeniem dla życia kota. Karma ARION Original Urinary 34/13 Chicken została opracowana pod kątem regulowana działania układu moczowego i wspierania jego prawidłowej pracy. Dzięki dobrze opracowanemu składowi składniki mineralne zawarte w karmie pomagają kontrolować i regulować poziom kwasowości moczu. Przy problemach z układem moczowym bardzo ważnym aspektem jest przyjmowanie dużych ilości wody, która będzie stale rozcieńczać mocz. Pierwiastki mineralne, które zostały zawarte w składzie karmy mają za zadanie pobudzać kota do picia. Może to w dużym stopniu minimalizować ryzyko wytrącania się piasku czy kamieni nerkowych w moczu.

ARION Original Urinary 34/13 Chicken to doskonały skład dla twojego kota

Naturalna bariera ochronna układu moczowego nie powinna zostać zaburzona. Za utrzymanie jej w dobrej kondycji odpowiadają zawarte w karmie glikozaminoglikany (GAG). Jeżeli kot ma problemy z oddawaniem moczu lub robi to zbyt często, są to objawy, które właściciel powinien dostrzec i na które powinien być wyczulony.Karma ARION Original Urinary 34/13 Chicken to doskonała propozycja dla kotów, które mają problemy z układem moczowym. Pokarm wyróżnia się wysoką strawnością oraz niezwykłą smakowitością. Dzieje się tak za sprawą smaku wzbogaconego o mączkę mięsną z kurczaka. W granulacie zastosowano także ekstrakty roślinne takie jak rozmaryn, kurkuma czy owoce cytrusowe, wzbogacają one skład karmy i dostarczają niezbędnych organizmowi kota składników odżywczych.

Skład ARION Original Urinary 34/13 Chicken

Mączka mięsna z kurczaka, mąka kartoflana, mączka z łososia, ryż, groszek zielony, oczyszczony tłuszcz z kurczaka, białko ryżowe, hydrolizat z wątróbek kurzych, odwodnione białko mięsne, chlorek sodu,  drożdże piekarnicze, celuloza oczyszczona, oczyszczony olej rybny, wyciąg z drożdży piekarniczych, MOS, FOS,  ekstrakty roślinne ( rozmaryn Rosemarinus sp.,, winorośl  Vitis sp.,, kurkuma Curcuma sp.,  owoce cytrusowe Citrus sp.,  goździki Eugenia sp.)

Więcej informacji

Producent:Arion Premium
Rodzaj:Karma bytowa
Smak:Kurczak
WłaściwościBez glutenu,kukurydzy i bez zbóż
Przeznaczenie:Na układ moczowy kota
Wiek kota:Koty dorosłe
Czas realizacji:2 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

ARION Original Cat Urinary 34/13 Chicken

ARION Original Cat Urinary 34/13 Chicken

ARION Original Urinary 34/13 Chicken to formuła starannie opracowana tak, by zapewnić najlepszy stan układu moczowego kota.

Produkty powiązane