ARION Original Cat Fit 32/19 Chicken

Nowy produkt

ARION Original Cat Fit 32/19 Chicken pobudza pracę jelit i przyspiesza pasaż jelitowy, ułatwiając kotu codzienne zabiegi pielęgnacyjne.

Więcej szczegółów

Inne opakowania
Ten produkt występuje w różnych opakowaniach, rozmiarach lub kolorach!

39,98 zł brutto

Opis produktu

ARION Original Cat Fit 32/19 Chicken dla zdrowego trawienia

Żywienie kota powinno być uzależnione od wielu czynników, które koniecznie należy wziąć pod uwagę znając zwyczaje swojego pupila. Koty mogą mieć ogromny temperament lub wręcz przeciwnie – mogą uwielbiać leżeć na kanapie i czekać na podrzucane im przysmaki. Mogą lubić pielęgnację sierści lub nie przywiązywać do niej zbyt wielkiej wagi. Podobnie jest ze spędzaniem czasu na świeżym powietrzu – jedne koty bardzo chętnie spędzają na dworze całe dnie, innych nie sposób wygonić z mieszkania, szczególnie w zimne i wilgotne dni. Mówimy oczywiście o zwierzakach mających możliwość takich wyjść. Karma ARION Original Cat Fit 32/19 Chicken przeznaczona jest dla aktywnych kotów wychodzących na zewnątrz. Skład został opracowany pod kątem zawartości energii w taki sposób, by zaspokoić apetyt kota aktywnego lub umiarkowanie aktywnego. Przeciwutleniacze zawarte w karmie odpowiadają za wzmacnianie odporności zwierzaka często wychodzącego z ciepłych pomieszczeń na dwór, gdzie panują zmienne warunki atmosferyczne.

ARION Original Cat Fit 32/19 Chicken redukcja kul włosowych

Koty w większości uwielbiają dbać o higienę, bez względu na to, czy preferują aktywny tryb życia z wychodzeniem na zewnątrz, czy są raczej kanapowcami co rusz przewracającymi się na drugi bok. Ich języki służą im za grzebienie, którymi wyczesują zanieczyszczenia i martwą okrywę włosową. Niestety tryb ich higieny sprawia, że wylizane włosy są połykane i wprowadzane do przewodu pokarmowego. Mogą tworzyć się w nim tak zwane kule włosowe, czyli połączenie sierści, która zbija się z pokarmem tworząc trudną do wydalenia grudę zalegającą w jelitach. Może to powodować nieprzyjemne konsekwencje zdrowotne u kota, wpływać na częstotliwość wypróżniania, powodować zaparcia i niestrawność. Karma ARION Original Cat Fit 32/19 Chicken zawiera szeroką gamę źródeł błonnika w postaci włókien roślinnych, które wspomagają proces wydalania włosów z organizmu wraz z wypróżnianiem. W składzie karmy zawarto dużą ilość białek odzwierzęcych, które zapewniają odpowiednią ilość energii. Dzięki nim mięśnie kota będą pod stałą kontrolą, by zwierzak mógł być aktywny.

Skład ARION Original Cat Fit 32/19 Chicken

Mączka mięsna z kurczaka, ryż, oczyszczony tłuszcz z kurczaka, groszek zielony, mąka kartoflana, odwodnione białko mięsne, hydrolizat z wątróbek kurzych, celuloza oczyszczona, pulpa buraczana, chlorek sodu, drożdże piekarnicze, łuski babki płesznik, oczyszczony olej rybny, wyciąg z drożdży piekarniczych, MOS, FOS, ekstrakty roślinne ( rozmaryn Rosemarinus sp., winorośl  Vitis sp., kurkuma Curcuma sp.,  owoce cytrusowe Citrus sp.,goździki Eugenia sp.).

Więcej informacji

Producent:Arion Premium
Rodzaj:Karma bytowa
Smak:Kurczak
WłaściwościBez glutenu,kukurydzy i bez zbóż
Opakowanie:0-10kg
Przeznaczenie:Koty dorosłe
Czas realizacji:2 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

ARION Original Cat Fit 32/19 Chicken

ARION Original Cat Fit 32/19 Chicken

ARION Original Cat Fit 32/19 Chicken pobudza pracę jelit i przyspiesza pasaż jelitowy, ułatwiając kotu codzienne zabiegi pielęgnacyjne.

Produkty powiązane