ARION Original Cat Derma Skin & Coat 32/19 Salmon

Nowy produkt

ARION Original Cat Derma Skin & Coat 32/19 Salmon zawiera wszystkie niezbędne składniki żywieniowe, by zapewnić kotu zdrową skórę i błyszczącą  sierść. 

Więcej szczegółów

Inne opakowania
Ten produkt występuje w różnych opakowaniach, rozmiarach lub kolorach!

39,98 zł brutto

Opis produktu

ARION Original Cat Derma Skin & Coat 32/19 Salmon w trosce o skórę i sierść

Skóra jest największym organem całego ciała, a sierść pełni wiele istotnych funkcji, oprócz bycia ozdobą zapewnia także regulację termiczną. Wszelkie niedobory składników mineralnych i witamin odbijają się negatywnie zarówno na wyglądzie i kondycji skóry jak i sierści. Wszelkiego rodzaju wysypki, krosty czy łuszczenie się skóry może wynikać z nieprawidłowego jej odżywienia. Spuszona, cienka i matowa sierść także świadczy o problemach wewnątrz organizmu kota. Odpowiednia dieta jest w stanie rozwiązać wiele problemów, a dobrze dobrana karma wspomaga cały organizm, ze skórą i sierścią włącznie. Jeżeli zaobserwujemy niepożądane zmiany na skórze lub nadmierne wypadanie sierści, a tendencje te będą się nasilać lub staną się przewlekłym problemem – warto zastanowić się nad dobraniem właściwej karmy. ARION Original Cat Derma Skin & Coat 32/19 Salmon to granulat stworzony z myślą o kotach podatnych na problemy skórne. Jego skład został opracowany tak, by dostarczać organizmowi odpowiednich składników odżywczych niezbędnych do prawidłowej pracy całego organizmu, w tym także skóry.

ARION Original Cat Derma Skin & Coat 32/19 Salmon to kombinacja najlepszych składników dla twojego kota

Firma Arion dużą wagę przykłada do kompozycji swoich produktów. Skład karmy jest odpowiednio zbilansowany, by zapewnić kotu wszystkie składniki, których wymaga jego organizm do prawidłowego funkcjonowania. Skład uwzględnia podwyższony poziom niskonasyconych kwasów tłuszczowych Omega 3 z arktycznego krylu, które w połączeniu z wysoką zawartością minerałów w postaci chelatowej dbają o zdrową i lśniącą sierść. Kryl zawiera kwas tłuszczowy Omega 3 w związkach fosfolipidowych, dzięki temu jest łatwo przyswajalny. Wysoka zawartość błonnika w postaci włókien z różnorodnych źródeł wspomaga pracę jelit, wspomaga pasaż jelitowy i redukuje zaleganie w układzie pokarmowym kul włosowych, dzięki czemu włosy są na bieżąco wydalane. Karma ARION Original Cat Derma Skin & Coat 32/19 Salmon jest produktem bezglutenowym. Oznacza to, że może być spożywana nawet przez koty o bardzo wrażliwym układzie pokarmowym. Receptura oparta jest na bazie ryżu, który jest zbożem stuprocentowo bezglutenowym. Dzięki temu ryzyko niestrawności, alergii czy nasilenia się nietolerancji pokarmowych znacznie maleje. Dodatek łososia zapewnia wysoką smakowitość granulatu, co daje pewność, że nawet wybredny kot będzie chętnie spożywał posiłki.

Skład ARION Original Cat Derma Skin & Coat 32/19 Salmon

Mączka z łososia, ryż, mączka mięsna z kurczaka, mąka kartoflana, oczyszczony tłuszcz z kurczaka, groszek zielony, drożdże piekarnicze, pulpa buraczana, hydrolizat z wątróbek kurzych, białko ryżowe, celuloza oczyszczona, mączka z kryla antarktycznego, chlorek sodu, drożdże,  oczyszczony olej rybny, wyciąg z drożdży piekarniczych, MOS, FOS, ekstrakty roślinne (rozmaryn Rosemarinus sp., winorośl  Vitis sp., kurkuma Curcuma sp., owoce cytrusowe Citrus sp., goździki Eugenia sp.)

Więcej informacji

Producent:Arion Premium
Rodzaj:Karma bytowa
Smak:Kurczak
WłaściwościBez glutenu, zbóż - dobra na sierść
Opakowanie:0-10kg
Przeznaczenie:Koty dorosłe
Czas realizacji:2 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

ARION Original Cat Derma Skin & Coat 32/19 Salmon

ARION Original Cat Derma Skin & Coat 32/19 Salmon

ARION Original Cat Derma Skin & Coat 32/19 Salmon zawiera wszystkie niezbędne składniki żywieniowe, by zapewnić kotu zdrową skórę i błyszczącą  sierść. 

Produkty powiązane