ARION Original Cat Sensible 32/19 Salmon

Nowy produkt

ARION Original Cat Sensible 32/19 Salmon przeznaczona specjalnie dla kotów o wrażliwym układzie pokarmowym, z zadaniem wsparcia zdrowego trawienia.

Więcej szczegółów

Inne opakowania
Ten produkt występuje w różnych opakowaniach, rozmiarach lub kolorach!

42,98 zł brutto

Opis produktu

ARION Original Cat Sensible 32/19 Salmon w trosce o wrażliwego kota

Niektóre koty borykają się na co dzień z problemami żołądkowymi. Wynika to najczęściej z wrażliwości, tendencji do alergii pokarmowych, nietolerancji i cech specyficznych danego organizmu. Zdarza się, że powodem problemów jest źle dobrana karma. Może zdarzyć się również tak, że kot niewłaściwie będzie reagował na któryś konkretny składnik uwzględniony w kompozycji karmy. Do właściciela należy wówczas sprawdzenie, co powoduje problemy trawienne. Warto spróbować zmienić karmę na inną, najlepiej jednak postawić na bezpieczny pokarm opracowany specjalnie dla kotów o wrażliwych żołądkach. Taką karmą jest ARION Original Cat Sensible 32/19 Salmon, która stworzona została z doskonale skomponowanych składników najwyższej jakości. Obecność w jej składzie ryżu, który jest zbożem bezglutenowym gwarantuje wysoką przyswajalność posiłku nawet przez koty, które preferują na co dzień karmy bezzbożowe. Dodatek łososia wpływa na niesamowitą smakowitość karmy, która gwarantuje, że nasz pupil będzie z wielkim smakiem zajadał granulki ARION Original Cat Sensible 32/19 Salmon.

ARION Original Cat Sensible 32/19 Salmon dla prawidłowego funkcjonowania jelit

Starannie dobrana mieszanka naturalnych włókien fermentujących oraz prebiotyków takich jak fruktooligosacharydy i mannooligosacharydy oraz β-glukan ma za zadanie dbać o odpowiednie wchłanianie składników mineralnych i odżywczych z pokarmu. Są to również składniki odpowiadające za dbanie o równowagę flory bakteryjnej w jelitach. Niskonasycone kwasy tłuszczowe Omega 3 w połączeniu z bentonitem mają za zadanie utrzymywać w dobrym stanie błonę śluzową jelit. Przeciwutleniacze o wysokim poziomie zdolności pochłaniania wolnych rodników nadtlenkowych zmniejszają ilość krążących w organizmie i szkodliwych wolnych rodników, ograniczają również tworzenie się nowych. Karma zapewnia właściwą ilość energii potrzebną na co dzień aktywnemu kotu. Zawartość w karmie białek pochodzenia zwierzęcego to aż 75 %. Krokiety zostały stworzone z myślą czyszczeniu zębów kota, dlatego wybór jest korzystny także dla uzębienia twojego pupila. Uważnie wyselekcjonowane składniki zmniejszą ryzyko wystąpienia nietolerancji pokarmowych, problemów trawiennych czy biegunek u twojego kota.

Skład ARION Original Cat Sensible 32/19 Salmon

Mączka mięsna z kurczaka, mąka kartoflana, mączka z łososia, ryż, oczyszczony tłuszcz z kurczaka, groszek zielony, drożdże piekarnicze, pulpa buraczana, hydrolizat z wątróbek kurzych, białko ryżowe, celuloza oczyszczona, mączka z kryla antarktycznego, chlorek sodu, drożdże,  oczyszczony olej rybny, wyciąg z drożdży piekarniczych, MOS, FOS, ekstrakty roślinne ( rozmaryn Rosemarinus sp., winorośl  Vitis sp., kurkuma Curcuma sp.,  owoce cytrusowe Citrus sp.,  goździki Eugenia sp.)

Więcej informacji

Producent:Arion Premium
Rodzaj:Karma bytowa
Smak:Łosoś
WłaściwościBez glutenu,kukurydzy i bez zbóż
Opakowanie:0-10kg
Przeznaczenie:Wrażliwy układ pokarmowy
Wiek kota:Koty dorosłe
Czas realizacji:2 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

ARION Original Cat Sensible 32/19 Salmon

ARION Original Cat Sensible 32/19 Salmon

ARION Original Cat Sensible 32/19 Salmon przeznaczona specjalnie dla kotów o wrażliwym układzie pokarmowym, z zadaniem wsparcia zdrowego trawienia.

Produkty powiązane