ARION Original Cat Mature 29/12 Chicken

Nowy produkt

ARION Original Cat Mature 29/12 Chicken karma opracowana starannie tak, by zapewnić kotu zdrową starość.

Więcej szczegółów

Inne opakowania
Ten produkt występuje w różnych opakowaniach, rozmiarach lub kolorach!

41,98 zł brutto

Opis produktu

ARION Original Cat Mature 29/12 Chicken dla kotów dojrzałych

Tryb życia kociego seniora charakteryzuje się spadkiem aktywności. Dojrzały kot staje się mniej aktywny, coraz częściej przesypia dużą część dnia i nie ma ochoty na zabawy. Zmniejsza się też jego zapotrzebowanie na wychodzenie na zewnątrz. W organizmie również dochodzi do zmian, spada szybkość przemiany materii, mogą pojawiać się niestrawności, stawy kota są już mniej ruchliwe i mogą sprawiać ból podczas poruszania się. Wszystkie te czynniki to naturalna kolej rzeczy, jednak właściwe żywienie naszego pupila może dać bardzo dobre efekty, zadbać o organizm i utrzymać go w dobrej kondycji, by proces starzenia nie był przykrym okresem. Prezentowana przez nas karma ARION Original Cat Mature 29/12 Chicken to kompozycja najlepszych składników, które zostały wzięte pod uwagę po przyjrzeniu się najczęstszym schorzeniom, na jakie zapadają starzejące się koty. Połączenie lekkostrawnego ryżu i kurczaka zapewnia wysoką smakowitość posiłku oraz gwarantuje to, że kot chętnie będzie zaglądał do pełnej miski. Ponadto karma jest lekkostrawna, by nie obciążać nadmiernie układu pokarmowego kota.

ARION Original Cat Mature 29/12 Chicken w trosce o dobrą kondycję organizmu seniora

W trosce o stawy kocich seniorów skład karmy został wzbogacony o zestaw dobrze znanych chondroprotetyków, co sprawia, że jakość karmy w dużym stopniu przewyższa inne tego typu produkty dostępne na rynku. ARION Original Mature 29/12 jest także wzbogacona w hydrolizowane peptydy kolagenowe aktywne biologicznie. Gromadzą się one w tkance chrzęstnej i wzmacniają ją, dzięki czemu zapewniają kotu lepszą ruchomość stawów. Przeciwutleniacze takie jak rozmaryn czy kurkuma hamują procesy starzenia i niwelują skutki stresu oksydacyjnego. L-karnityna przyspiesza metabolizm tłuszczy, dzięki temu wspomaga ona procesy trawienne i zapobiega odkładaniu się nadmiaru tłuszczu w tkankach. Warto pilnować wagi kota i odpowiednio racjonować mu pokarm, ponieważ nadmierne przejadanie się i wzmożony apetyt mogą doprowadzić do otyłości. Jest ona zagrożeniem szczególnie dla osłabionych przez choroby stawów kociego seniora.

Skład ARION Original Mature 29/12 Chicken

Mączka mięsna z kurczaka,  mąka kartoflana,   mączka z łososia, ryż, groszek zielony, oczyszczony tłuszcz zwierzęcy , białko ryżowe, pulpa buraczanahydrolizat z wątróbek kurzych,odwodnione białko mięsne,  chlorek sodu,  drożdże piekarnicze, celuloza oczyszczona, oczyszczony olej rybny, wyciąg z drożdży piekarniczych, MOS, FOS,  ekstrakty roślinne ( rozmaryn Rosemarinus sp., winorośl  Vitis sp., kurkuma Curcuma sp.,  owoce cytrusowe Citrus sp.,  goździki Eugenia sp.)

Więcej informacji

Producent:Arion Premium
Rodzaj:Karma bytowa
Smak:Kurczak
WłaściwościBez glutenu,kukurydzy i bez zbóż
Opakowanie:0-10kg
Wiek kota:Koty starsze
Czas realizacji:2 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

ARION Original Cat Mature 29/12 Chicken

ARION Original Cat Mature 29/12 Chicken

ARION Original Cat Mature 29/12 Chicken karma opracowana starannie tak, by zapewnić kotu zdrową starość.

Produkty powiązane