Prize Persian Adult

Nowy produkt

Prize Persian Adult to karma opracowana z myślą kotach rasy Persian.

Więcej szczegółów

Inne opakowania
Ten produkt występuje w różnych opakowaniach, rozmiarach lub kolorach!

49,00 zł brutto

-5,00 zł

54,00 zł brutto

Opis produktu

Prize Persian Adult to najlepsza karma dla twojego rasowego pupila

Persy są bardzo piękną rasą. Mają małe, zaokrąglone uszy i piękne, okrągłe oczy, których kolor zależny jest od umaszczenia sierści. Persa charakteryzuje spłaszczony pyszczek o brachycefalicznej budowie. Może ważyć od 4 do 7 kg. Sierść persa jest długa i nastroszona, ale bardzo delikatna w dotyku. Ta długa okrywa wierzchnia osłania krótszy podszerstek, który znajduje się pod spodem. Usposobienie kota perskiego jest łagodne, jest on spokojnym i przywiązującym się do rodziny zwierzęciem. Nie są to zwierzaki głośne, sygnalizują swoją obecność raczej delikatnie. Pers będzie odpowiednim zwierzęciem do domu ze starszymi dziećmi, bardzo lubi zabawy i dobrze znosi pieszczoty. Kota perskiego należy kąpać raz w miesiącu, co gwarantuje utrzymanie sierści w doskonałym stanie. Zwierzaka należy też często czesać, nawet dwa razy dziennie. Oczy persa są osadzone płytko, więc często występującym problemem rasy jest występująca niedrożność kanalików łzowych. Oczy więc trzeba przemywać, by nie zasychała w nich ropa. Omawiana rasa wykazuje tendencje do szybkiego przybierania na wadze, co może skutkować otyłością. Dlatego warto zadbać o odpowiednio zbilansowaną dietę i dobrą karmę. Taką z pewnością będzie Prize Persian Adult.

Prize Persian Adult to odpowiednio zbilansowany posiłek

Karma Prize Persian Adult została opracowana w taki sposób, by zapewniać maksymalną ilość energii odpowiadającej na zapotrzebowanie kota rasy pers. Odpowiada za to wysoka zawartość w składzie karmy białek pochodzenia zwierzęcego. Niskonasycone kwasy tłuszczowe Omega 3 i Omega 6 odpowiadają za zdrowy wygląd sierści i dbają o skórę kota. Karma Prize Persian Adult jest produktem bezglutenowym, oznacza to, że w jej składzie nie ma żadnych zbóż zawierających gluten. Jest to propozycja żywieniowa w stu procentach hypoalergiczna, oznacza to, że karma będzie odpowiednia nawet dla kotów bardzo wrażliwych, mających problemy trawienne, alergie skórne i wszelkiego rodzaju alergie pokarmowe. Karma zapewnia sytość po posiłku, jest to ważne ze względu na tendencję kotów perskich do tycia. Aby zachować kota w dobrej formie i dbać o jego optymalną wagę należy ściśle przestrzegać pór podawania posiłków oraz ilości karmy, jaką się racjonuje.

Skład Prize Persian Adult

Kaczka (zawiera 27% suszonego mięsa i 4 świeżego), ryż biały, ryż brązowy, tłuszcz z kaczki, kukurydziana mączka glutenowa, białko ziemniaczane, stock z kurczaka, pomidor, witaminy i minerały, olej z łososia, ekstrakt z cykorii, Omega 3, marchew, żurawina, ekstrakt z Juki Schidigera 200mg/kg. Białko surowe 30%, Tłuszcze i oleje surowe 18%, Włókno surowe 1.5%, Popiół surowy 8%, Omega 6 3.4%, Omega 3 0.4%

Więcej informacji

Producent:Prize Petfood
Rodzaj:Karma sucha
Smak:Kaczka
WłaściwościHypoalergiczna
Przeznaczenie:Koty dorosłe
Rasa:Persian
Czas realizacji:do 4 dni roboczych

Opinie

Napisz opinię

Prize Persian Adult

Prize Persian Adult

Prize Persian Adult to karma opracowana z myślą kotach rasy Persian.

Produkty powiązane