Purina Cat Chow Special Care Urinary UTH

Nowy produkt

Purina Cat Chow Special Care Urinary Tract Health to pełnowartościowa, doskonale zbilansowana karma przeznaczona dla dorosłych kotów z problemami układu moczowego oraz dla kotów kastrowanych.

Więcej szczegółów

Brak na stanie. Sprawdź dostępność pod numerem telefonu: 533 370 553

27,99 zł brutto

Opis produktu

Purina Cat Chow Special Care UTC to propozycja żywieniowa stworzona by dbać o układ moczowy kota P

roblemy z układem moczowym mogą dotknąć każdego kota. Zwykle ma to związek z niewłaściwą wartością pH kociego moczu. Żywienie kota suchą karmą zawierającą wysoką wartość minerałów i związków energetycznych. Należy pamiętać, że kot jedzący suchy pokarm powinien spożywać także duże ilości wody, w przeciwnym razie w jego układzie moczowym mogą wytrącać się kamienie – struwity, które u kocurów mogą doprowadzić nawet do zatkania cewki moczowej. Istnieją specjalne karmy zakwaszające mocz, co skutkuje rozpuszczaniem struwitów. Taka dieta nie powinna jednak być stosowana stale, ponieważ może ona doprowadzić do innych schorzeń układu moczowego, takich jak pojawienie się kamieni szczawianowo-wapniowych. Warto urozmaicać dietę kota oraz dbać o to, by pił dużo wody. Karma Purina Cat Chow Special Care UTC to doskonała propozycja żywieniowa stworzona z myślą o kotach, które mają problemy z układem moczowym.

Purina Cat Chow Special Care UTC to balans najlepszych składników z myślą o twoim kocie

Skład granulatu oparto na bazie delikatnego i smakowitego mięsa kurczaka, który jest bogaty w niezbędne kotu białko. Mięso zostało połączone z naturalnymi, urozmaicającymi smak karmy składnikami, takimi jak marchew, szpinak, pietruszka, cykoria i pełnoziarniste zboża. Drożdże browarniane zawierają mannooligosacharydy, które nie są trawione przez niekorzystną mikroflorę w jelitach, dzięki czemu mogą kolonizować je tworząc właściwą mikroflorę, która stabilizuje procesy trawienne i sprawia, że przebiegają one bez komplikacji. Purina Cat Chow Special Care UTC nie zawiera sztucznych barwników, konserwantów ani aromatów mających zwiększyć smakowitość karmy. Zawarta w składzie granulatu witamina E ma za zadanie zwiększać odporność czworonoga, zaś witaminy z grupy B wpływają na odpowiednie wykorzystanie jego energii. Purina Cat Chow Special Care UTC zawiera składniki regulujące pH moczu, ma też odpowiednio dostosowaną do potrzeb kota ilość minerałów, by ich nadmiar nie powodował powstawania kamieni w jego układzie moczowym. To doskonała propozycja żywieniowa przeznaczona dla kotów mających problemy z utrzymaniem prawidłowego pH moczu.

Skład Purina Cat Chow Special Care UTC

Zboża, roślinne ekstrakty białkowe, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (mięso 14%), oleje i tłuszcze, warzywa (suszony korzeń cykorii 2%, marchewka 1.3%, szpinak 1.3%, zielony groszek 1.3%), produkty pochodzenia roślinnego (suszona pulpa buraczana 2.7%, pietruszka 0.4%), drożdże, składniki mineralne. Naturalne składniki Składniki analityczne: Białko: 34.0% Oleje i tłuszcze surowe: 12.0% Popiół surowy: 7.0% Włókno surowe: 2.0%

Więcej informacji

Producent:Purina Cat Chow
Rodzaj:Karma bytowa
WłaściwościPremium
Opakowanie:1,5 kg, 15 kg
Przeznaczenie:Na układ moczowy i koty kastrowane
Tryb życia:Wychodzące na zewnątrz
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Purina Cat Chow Special Care Urinary UTH

Purina Cat Chow Special Care Urinary UTH

Purina Cat Chow Special Care Urinary Tract Health to pełnowartościowa, doskonale zbilansowana karma przeznaczona dla dorosłych kotów z problemami układu moczowego oraz dla kotów kastrowanych.

Produkty powiązane