Purina Cat Chow Special Care Sterilised

Nowy produkt

Purina Cat Chow Special Care Sterilised to odpowiednio zbilansowana karma dla kotów dorosłych wysterylizowanych.

Więcej szczegółów

Brak na stanie. Sprawdź dostępność pod numerem telefonu: 533 370 553

27,90 zł brutto

Opis produktu

Purina Cat Chow Special Care Sterilised to odpowiednio zbilansowana karma dla kotów wysterylizowanych

Zabieg sterylizacji zapobiega rozmnażaniu się kotów w sposób mechaniczny – przycięte zostają organy rozrodcze, jednak gospodarka hormonalna kota nie zostaje zachwiana. Jest to bardzo ważny zabieg, na który powinien się zdecydować każdy odpowiedzialny właściciel. Koty mogące się rozmnażać robią to w bardzo szybkim tempie, a jedna kotka może w ciągu roku wydać na świat dwa mioty kociąt, przy czym na jeden miot może przypadać nawet 6 kociaków! Jeżeli nie będziesz w stanie zapewnić maluchom bezpiecznego schronienia i posiłków – lepiej przemyśl, czy warto ryzykować zajście kotki w ciążę? Taka ingerencja nie stwarza praktycznie żadnego zagrożenia, a zapewnia zdrowie zwierzęcia i reguluje niekontrolowane poczęcia. Po zabiegu należy zmniejszyć kotu podawane ilości posiłków, ponieważ kosztem zmniejszenia aktywności pupila wzrasta jego apetyt, co może prowadzić do otyłości. Karma Purina Cat Chow Special Care Sterilised to propozycja dostosowana do potrzeb kotów po zabiegu sterylizacji. Ma ona mniejszą zawartość tłuszczu i energii, dzięki czemu nie powoduje szybkiego, niekontrolowanego przyrostu wagi u mniej aktywnego kota.

Purina Cat Chow Special Care Sterilised to karma odpowiadająca na ulegające zmianie potrzeby kota sterylizowanego

Kompozycja smakowa oparta jest na kurczaku, który jest niezwykle smakowitym i delikatnym mięsem. Włókna pokarmowe z naturalnych źródeł mają za zadanie poprawiać pasaż jelitowy i tym samym wspomagać trawienie pokarmów. Witamina E zwiększa naturalną odporność organizmu, a witaminy z grupy B ułatwiają efektywne korzystanie z przyswajanej wraz z pokarmem energii. Purina Cat Chow Special Care Sterilised nie zawiera konserwantów, sztucznych barwników ani ulepszaczy zapachu karmy mających zachęcić kota do jedzenia. Pietruszka, marchewka i szpinak to warzywa, które mają za zadanie dostarczać składników mineralnych do organizmu psa. Purina Cat Chow Special Care Sterilised to odpowiednio zbilansowana propozycja żywieniowa, która pomaga równoważyć zmiany hormonalne w organizmie kota, który przebył zabieg sterylizacji. Białka i tłuszcze zostały połączone w taki sposób, by mogły być na bieżąco przyswajane przez kota i przetwarzane na energie adekwatną do jego aktywności.

Skład Purina Cat Chow Special Care Sterilised

Zboża, roślinne ekstrakty białkowe, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (mięso 14%), oleje i tłuszcze, warzywa (suszony korzeń cykorii 2%, marchewka 1.3%, szpinak 1.3%, zielony groszek 1.3%), produkty pochodzenia roślinnego (suszona pulpa buraczana 2.7%, pietruszka 0.4%), drożdże, składniki mineralne. Naturalne składniki Składniki analityczne: Białko: 38.0% Oleje i tłuszcze surowe: 10.0% Popiół surowy: 8.5% Włókno surowe: 3.0%

Więcej informacji

Producent:Purina Cat Chow
Rodzaj:Karma bytowa
WłaściwościPremium
Przeznaczenie:Sterilizacja
Tryb życia:Wychodzące na zewnątrz
Czas realizacji:Do 5 dni roboczych

Opinie

Napisz opinię

Purina Cat Chow Special Care Sterilised

Purina Cat Chow Special Care Sterilised

Purina Cat Chow Special Care Sterilised to odpowiednio zbilansowana karma dla kotów dorosłych wysterylizowanych.

Produkty powiązane