JOSERA Special Sensi Plus Dla Wrażliwych Psów

Nowy produkt

Josera Special Sensi Plus Dla Wrażliwych Psów to karma o wysokiej strawności przeznaczona dla psów z wrażliwym układem pokarmowym.

Więcej szczegółów

154,90 zł brutto

Opis produktu

Josera Special Sensi Plus to propozycja żywieniowa skomponowana tak, by dbać o wrażliwy układ pokarmowy

Psy są bardzo różne, wynika to z predyspozycji rasowych, wychowania, tresury czy trybu życia. Niektóre z nich nigdy nie mają problemów trawiennych i z chęcią będą spożywać każdy rodzaj karmy, innym zaś trzeba czasem przez jakiś czas przygotowywać różne rodzaje posiłków by trafić na taki, który po pierwsze nie uczula, nie powoduje alergii pokarmowych, niestrawności czy nietolerancji, a po drugie smakuje pupilowi. Może to być problematyczne, jednak kwestia żywienia psów wrażliwych jest bardzo ważna. Warto więc znaleźć odpowiednią karmę, która będzie delikatna, a jednocześnie sprosta wymaganiom wrażliwego żołądka. Specjalnie dla takich zwierzaków przygotowana została karma Josera Special Sensi Plus Dla Wrażliwych Psów. Jest ona lekkostrawna i wysoce smakowita, dzięki czemu pies z chęcią będzie oczekiwał na posiłek i jadł go z przyjemnością.

Josera Special Sensi Plus to lekkostrawne składniki odżywcze dobrane w trosce o układ pokarmowy dorosłego psa

Lekkostrawne składniki komponujące się w karmie firmy Josera mają za zadanie odciążać układ pokarmowy psa wrażliwego. Każdy element zawarty w składzie granulatu został odpowiednio przemyślany, by pokarm nie powodował alergii, problemów trawiennych ani niestrawności. Jest to rozwiązanie optymalne dla psów, które nie tolerują w pokarmach pszenicy, wołowiny, wieprzowiny, cielęciny czy ryby. Mięso z kurczaka i kaczki to bezpieczna, lekkostrawna propozycja, która w połączeniu z ryżem zapewnia wysoką smakowitość posiłku. Błonnik zawarty w wysłodkach buraków cukrowych wpływa na przyspieszenie przemiany materii poprzez poprawienie perystaltyki jelit. Dzięki niemu pokarm nie zalega zbyt długo w żołądku psa, więc jest systematycznie trawiony, co bez wątpienia wpływa na dobre samopoczucie pupila. Biotyna zawarta w granulacie wspomaga dobrą kondycję skóry i utrzymuje jej barierę ochronną na odpowiednim poziomie, ponadto odżywia sierść, która staje się gładka, puszysta i ładnie wybarwiona. Josera Special Sensi Plus Dla Wrażliwych Psów to propozycja zarówno dla psów wybrednych jak i tych, które preferują lekkostrawne posiłki nie zawierające konserwantów, aromatów i sztucznych barwników.

Skład Josera Special Sensi Plus

Mączka drobiowa (drób 12,8 %, kaczka 15,0 %); kukurydza pełnoziarnista; ryż; wysłodki buraczane; tłuszcz drobiowy; hydrolizowane białko drobiowe; minerały; mączka z cykorii.  Składniki analityczne: Białko surowe 34,0%, Tłuszcz surowy 12,0%, Włókno surowe 2,3%, Popiół surowy 7,0%, Wapń 1,45%, Fosfor 1,0%, Sód 0,40%, Magnez 0,10%.

Więcej informacji

Producent:Josera
Rodzaj:Karma bytowa
Wiek psa:Dorosły (1-7 lat)
Smak:Drób i kaczka
WłaściwościWrażliwy układ pokarmowy
Przeznaczenie:Zaburzenia jelitowe i trawienne
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

JOSERA Special Sensi Plus Dla Wrażliwych Psów

JOSERA Special Sensi Plus Dla Wrażliwych Psów

Josera Special Sensi Plus Dla Wrażliwych Psów to karma o wysokiej strawności przeznaczona dla psów z wrażliwym układem pokarmowym.

Produkty powiązane