JOSERA High Energy Dla Psów Sportowych i Hodowlanych

Nowy produkt

Josera High Energy Dla Psów Sportowych i Hodowlanych to wysokoenergetyczna propozycja dla psów bardzo aktywnych.

Więcej szczegółów

Brak na stanie. Sprawdź dostępność pod numerem telefonu: 533 370 553

154,90 zł brutto

Opis produktu

Josera High Energy Dla Psów Sportowych i Hodowlanych to propozycja dla psów wysoko aktywnych

Niektóre psy mają naturalne predyspozycje do wysokiej aktywności i intensywnego wysiłku fizycznego. Może to być kwestia uwarunkowań rasowych lub po prostu siła, niespożyta energia i potrzeba ruchu. Rasy takie jak samojed, siberian husky czy malamut ciężką pracę mają w genach, ponieważ od wieków znane są choćby z tego, że wykorzystuje się je do ciągnięcia zaprzęgów. Takie rasy potrzebują intensywnego treningu i przyzwyczajania, ale są w stanie pokonywać z obciążeniem duże dystanse. Są także rasy, które świetnie odnajdują się w sportach takich jak agility – czyli pokonywaniu przez psy toru przeszkód, dogfrisbee – czyli rzucaniu frisbee przez człowieka i łapaniu go przez psa, a także dogtrekkingu, czyli zdobywaniu wraz z pupilem górskich szczytów oraz w wielu innych aktywnościach dedykowanych samym psom bądź zwierzętom w duecie z człowiekiem. Pies wysoce aktywny lub uprawiający psie sporty powinien otrzymywać najwyższej jakości karmę, która będzie wysokoenergetyczna i bardzo sycąca, a także będzie zawierać składniki odpowiednio wpływające na regenerację kości, stawów i mięśni pupila. Na rynku istnieją karmy przeznaczone dla psów bardzo aktywnych i uprawiających sporty, jedną z nich jest karma Josera High Energy, która została skomponowana z myślą o wysokich wymaganiach psów bardzo aktywnych.

Josera High Energy Dla Psów Sportowych i Hodowlanych to wszystkie niezbędne składniki dla twojego sportowca

Wysokowartościowa karma, bogata w witaminy, minerały i składniki odżywcze to podstawa diety każdego psa. Psy aktywne muszą otrzymywać jeszcze więcej tych składników z uwagi na swój tryb życia i ciągłe wyzwania. Aby pies żył długo i w zdrowiu należy przede wszystkim zadbać o jego serce, które podczas wysiłku narażone jest na bardzo szybką pracę. W karmie Josera High Energy Dla Psów Sportowych i Hodowlanych zastosowano dwa bardzo ważne składniki z myślą o psim sercu: L-karnitynę i taurynę. L-karnityna ma za zadanie transportować kwasy tłuszczowe, które po utlenieniu zasilają komórki ciała w energię. L-karnityna działa hamująco na odkładanie się tkanki tłuszczowej, a to oznacza, że dzięki niej pies jest w stanie zachować odpowiednią wagę ciała niezbędną do prawidłowego funkcjonowania i aktywności. Tauryna jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego i serca, więc jej obecność w składzie karmy jest bardzo ważna. Za utrzymanie w dobrym stanie układu kostnego i stawów psa odpowiedzialne są składniki takie jak witamina C, mangan, miedź a także wapń i fosfor w odpowiednich proporcjach. Łosoś to bardzo smakowita ryba, a jego obecność w składzie karmy gwarantuje, że nawet niejadek skusi się na posiłek. Zawarte w granulacie antyoksydanty mają za zadanie wspomagać metabolizm tkanek. Karma Josera High Energy to doskonała propozycja dla psów cieszących się niespożytą energią.

Skład Josera High Energy Dla Psów Sportowych i Hodowlanych

Mączka drobiowa; kukurydza pełnoziarnista; ryż; skwarki; tłuszcz drobiowy; wysłodki buraczane; suszony łosoś 4,0 %; hydrolizowane białko drobiowe; minerały; mączka z cykorii; mączka z małży.

Więcej informacji

Producent:Josera
Rodzaj:Karma bytowa
Wiek psa:Dorosły (1-7 lat)
Smak:Łosoś
WłaściwościWysoka aktywność
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

JOSERA High Energy Dla Psów Sportowych i Hodowlanych

JOSERA High Energy Dla Psów Sportowych i Hodowlanych

Josera High Energy Dla Psów Sportowych i Hodowlanych to wysokoenergetyczna propozycja dla psów bardzo aktywnych.

Produkty powiązane