JOSERA Nature Young Star

Nowy produkt

Josera Nature Young Star to bezzbożowa, lekkostrawna karma dla psów powyżej 8 tygodnia życia. 

Więcej szczegółów

198,90 zł brutto

Opis produktu

Josera Nature Young Star to propozycja żywieniowa dla młodych psów powyżej 8 tygodnia życia

Młode psy po odstawieniu od matki powinny być stopniowo przyzwyczajane do stałego pokarmu. Musi on być odpowiedni do wieku psa, powinien też zawierać wszystkie niezbędne składniki mineralne, odżywcze oraz witaminy, by młody organizm mógł w dalszym ciągu rozwijał się prawidłowo. Posiłek powinien zawierać odpowiednią ilość energii z białek i tłuszczy, którą psiak będzie mógł spożytkować na spacery i codzienne poznawanie świata, ale przede wszystkim na zabawę. Karma Josera Nature Young Star nie zawiera zbóż, na które młode psy bywają uczulone. Jest to gwarancją na to, że młody piesek nie będzie miał niestrawności oraz nie będzie wykazywał nietolerancji na karmę. Bezglutenowa karma to doskonała propozycja dla zwierząt cierpiących na wrażliwość układu pokarmowego na zboża takie jak jęczmień, żyto, pszenica, soja czy owies.

Josera Nature Young Star to propozycja żywieniowa z drobiem i ziemniakami

Połączenie lekkostrawnego, delikatnego drobiu i ziemniaków to wysoce smakowita propozycja żywieniowa przeznaczona dla twojego psa. Optymalny stosunek fosforu i wapnia gwarantuje wspieranie kości i stawów młodego pupila. Jest to niezwykle ważne, ponieważ w życiu psiaka jest to okres wzmożonego, intensywnego wzrostu, w którym jego organizm ma bardzo duże zapotrzebowanie na składniki wspomagające budowę układu kostno-stawowego. Wyważony poziom białek i energii gwarantuje siły witalne twojemu psu. Witamina C, mangan i miedź w organicznej postaci są łatwo przyswajalne, dzięki czemu wzmacniają układ kostny i chrząstki młodego zwierzaka. Granulat Josera Nature Young Star może być stosowany od 8 tygodnia życia psa aż do osiągnięcia wieku dorosłego, nie ma potrzeby zmieniania karmy na inną w trakcie procesu dorastania psa. Zapewni mu ona wszystkie niezbędne składniki odżywcze, witaminy i minerały potrzebne do prawidłowego rozwoju organizmu. Karma Josera Nature Young Star nie zawiera konserwantów, sztucznych barwników ani aromatów zachęcających psa do spożywania posiłku. Sam skład karmy gwarantuje, że pupil już w pierwszych tygodniach życia z przyjemnością przestawi się na stały pokarm w formie granulek od firmy Josera.

Skład Josera Nature Young Star

Suszone ziemniaki 44,0 %; mączka drobiowa 28,0 %; tłuszcz drobiowy; lignoceluloza; mączka z chleba świętojańskiego; hydrolizowane białko drobiowe; białko ziemniaczane; drożdże; hydrolizowane bialko roślinne; minerały; mączka z cykorii.   Składniki analityczne: Białko surowe 25,0%, Tłuszcz surowy 13,0%, Włókno surowe 2,1%, Popiół surowy 7,2%, Wapń 1,4%, Fosfor 0,9%, Sód 0,4%.

Więcej informacji

Producent:Josera
Rodzaj:Karma bytowa
Wiek psa:od 8 tygodnia życia
Smak:Drób
WłaściwościBezzbożowa
Czas realizacji:2 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

JOSERA Nature Young Star

JOSERA Nature Young Star

Josera Nature Young Star to bezzbożowa, lekkostrawna karma dla psów powyżej 8 tygodnia życia. 

Produkty powiązane