LINCOLN Adult Chicken & Rice

Nowy produkt

LINCOLN Adult Chicken & Rice to holistyczne podejście do potrzeb psiego organizmu. Zbilansowana karma dla psów dorosłych zaspokajająca potrzeby żywieniowe wszystkich ras.

Więcej szczegółów

Brak na stanie. Sprawdź dostępność pod numerem telefonu: 533 613 396

46,90 zł brutto

Opis produktu

Lincoln Adult Chicken & Rice to doskonała propozycja żywieniowa dla dorosłego psa

Dorosłe psy wykazują się zazwyczaj niezwykłą żywotnością, mają dużo energii i chętnie przystają na różne rodzaje aktywności. Jeżeli pies żyje w mieszkaniu w bloku, w którym spędza większość dnia – zdecydowanie powinno się zapewnić mu minimum dwie godziny spaceru po południu, po powrocie z pracy. Każdy pies potrzebuje aktywności. Oczywiście każdy pupil będzie w stanie przyzwyczaić się do leniwego trybu życia, ale będzie to niekorzystne dla jego zdrowia. Może to grozić otyłością i stopniowym osłabianiem się mięśni oraz stawów. Należy więc poświęcać psu uwagę, wyprowadzać go na spacery i zadbać, by otrzymywał pokarm najwyższej jakości, dostosowany do jego rasy, wielkości, trybu życia czy preferencji smakowych. Lincoln Adult Chicken & Rice to propozycja żywieniowa skomponowana ze składników najwyższej jakości.

Lincoln Adult Chicken & Rice to holistyczna karma dla twojego pupila

Holistyczne podejście do tworzenia karm dla psów to specjalny model żywieniowy. Jego filozofia to karmienie zwierząt w taki sposób, by całość organizmu była wspomagana i zadbana. Według idei holizmu poszczególne części wpływają na całą kondycję – w tym przypadku organizmu psa. Warto więc dbać o całe ciało, ale też o poszczególne jego organy, co zapewni zdrowie ogólne. Pokarm ma nie tylko sycić, ale też suplementować ciało tak, by było zdrowe i pełne sił. W składzie karmy Lincoln Adult Chicken & Rice zawarte zostało aż 49% mięsa z kurczaka, który w połączeniu z delikatnym i bezglutenowym zbożem, jakim jest ryż gwarantuje wysoką smakowitość każdego posiłku. Wysłodki buraczane to po prostu pulpa buraczana, która jest składnikiem pozostałym z produkcji cukru. Są one źródłem błonnika, czyli włókna pokarmowego. Pobudza on uczucie sytości po posiłku, oprócz tego reguluje procesy trawienne i usprawnia je. Suszona cykoria jest źródłem fruktooligosacharydów, które podobnie jak inulina są prebiotykami. Stymulują one w jelicie cienkim wzrost ilości bakterii prebiotycznych, a ograniczenie namnażania się bakterii gnilnych. Świeży olej z łososia zawiera kwasy EPA i DHA, które należą do grupy kwasów tłuszczowych Omega 3. Zmniejszają one ryzyko wystąpienia chorób serca, ponadto hamują w organizmie powstawanie stanów zapalnych, przeciwdziałają starzeniu się komórek. Lincoln Adult Chicken & Rice to propozycja żywieniowa, która zadba nie tylko o zaspokojenie głodu psa, ale także o cały jego organizm.

Skład Lincoln Adult Chicken & Rice

Kurczak 49% (rehydratyzowany), ryż 22,7%, kukurydza, tłuszcz zwierzęcy (drobiowy), dehydratyzowane białko zwierzęce, hydrolizowane białko kurczaka, wysłodki buraczane, suszona cykoria (naturalne źródło FOS (fructo-oligosacharydy) oraz inuliny), świeży olej z łososia (naturalne źródło EPA I DHA), drożdże browarniane, witaminy i minerały.  Analiza: białko surowe 25%, tłuszcz surowy 15%, kwasy omega-3 0,5%, kwasy omega-6 3,0%, masa nieorganiczna 7%, włókno surowe 2,2%, wilgotność 9%, wapń 1,4%, fosfor 1,2% Dodatki (mg/kg): witamina A (IU/kg) 15 000, witamina D3 (IU/kg) 1500, witamina E 100, żelazo 100, miedź 10, cynk 70, mangan 30, jod 1,5, selen 0,2, antyoksydanty.

Więcej informacji

Producent:Lincoln Petfood
Rodzaj:Karma Holistyczna
Wiek psa:Dorosły (1-7 lat)
Smak:Kurczak
WłaściwościNiskozbożowa
Wielkość psa:Wszystkie rasy
Czas realizacji:2 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

LINCOLN Adult Chicken & Rice

LINCOLN Adult Chicken & Rice

LINCOLN Adult Chicken & Rice to holistyczne podejście do potrzeb psiego organizmu. Zbilansowana karma dla psów dorosłych zaspokajająca potrzeby żywieniowe wszystkich ras.

Produkty powiązane