Calista Adult Dog Łosoś

Nowy produkt

Calista Adult Dog Łosoś jest karmą przygotowaną z myślą o psach dorosłych ras średnich i dużych.

Więcej szczegółów

Inne opakowania
Ten produkt występuje w różnych opakowaniach, rozmiarach lub kolorach!

38,50 zł brutto

Opis produktu

Calista Adult Dog Łosoś to doskonała propozycja pokarmu dla psów dorosłych

Posiadanie psa to niesamowita przygoda, a możliwość obserwowania jego rośnięcia, dorastania i starzenia się to świetne doświadczenie nie tylko dla dzieci, ale i dla wszystkich domowników, którzy przyjmują pod swój dach czworonoga. Dorosły pies w dużej mierze będzie wypracowywał sobie zachowania tolerowane w domu, w którym będzie dorastał. Jeżeli przyzwyczaimy pupila do leniuchowania – z przyjemnością będzie zostawał sam w domu i drzemał w ciszy pod nieobecność właścicieli. Jeśli zaś od samego początku zapewnimy mu dużo rozrywki, zabawy, poświęcimy mu uwagę i przyzwyczaimy do regularnych spacerów – wówczas będzie się ich z pewnością dopominał. Od trybu życia, jak prowadzi nasz pupil będzie zależała specyfika jego żywienia, dlatego należy wybrać karmę dokładnie znając zwyczaje i predyspozycje psa. Dorosły pies bez wątpienia potrzebuje energii, która będzie mu potrzebna do codziennych harców. Karma Calista Adult Dog Łosoś bez wątpienia dostarczy twojemu pupilowi odpowiednią ilość składników odżywczych, witamin, minerałów i innych składników wspomagających pracę organizmu.

Calista Adult Dog Łosoś to karma przeznaczona również dla psa o wrażliwym układzie pokarmowym

Skład karmy oparty jest na bazie ryżu i łososia. Ryż jest zbożem stuprocentowo bezglutenowym, dzięki czemu pies uczulony na zboża obecne w składzie niektórych karm będzie zadowolony z wyboru karmy Calista Adult Dog. Łosoś jest rybą bardzo zdrową, nasyconą bogatymi w składniki odżywcze olejami i lekkostrawną. Olej z łososia jest bogaty w kwasy tłuszczowe Omega 3 i Omega 6, które mają za zadanie wspomagać i chronić naturalną barierę ochronną skóry, nabłyszczać sierść, odżywiać ją i pięknie wybarwiać. Fruktooligosacharydy, czyli inulina to prebiotyk, który stymuluje wzrost ilości bakterii prebiotycznych w jelicie cienkim psa, jednocześnie ograniczając rozwój bakterii gnilnych. Krokiety zostały przygotowane w taki sposób, że oprócz pysznego smaku pełnią także funkcję oczyszczającą zęby psa – rozgryzając granulki oczyszcza on uzębienie z osadów i kamienia nazębnego. Lecytyna ma za zadanie wspomagać trawienie tłuszczy, dzięki temu proces trawienia staje się łatwiejszy. W składzie karmy znajdziemy też mączkę chleba świętojańskiego, czyli strąków szarańczynu strąkowego. Jest ona zbliżona smakiem do kakao, jednak nie zawiera groźnych dla zdrowia psa kofeiny i teobrominy. Ma ona za zadanie podnosić walory smakowe karmy. Calista Adult Dog Łosoś to doskonała propozycja żywieniowa dla dorosłego psa.

Skład Calista Adult Dog Łosoś

Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, zboża (w tym min. 12% ryżu), ryby i produkty rybne (w tym min. 12% dehydratyzowanego łososia), oleje i tłuszcze (w tym 1% olej z łososia), produkty pochodzenia roślinnego (w tym wysłodki buraczane suszone z buraków cukrowych, suszona cykoria – naturalne źródło FOS i inuliny), składniki mineralne, drożdże (drożdże piwne suszone), jaja i produkty z jaj.

Więcej informacji

Producent:Calista
Wiek psa:Dorosły (1-7 lat)
Smak:Łosoś
WłaściwościPsy umiarkowanie aktywne
Rasa:Wszystkie rasy
Czas realizacji:2 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Calista Adult Dog Łosoś

Calista Adult Dog Łosoś

Calista Adult Dog Łosoś jest karmą przygotowaną z myślą o psach dorosłych ras średnich i dużych.

Produkty powiązane