Calista Adult Dog Jagnięcina

Nowy produkt

Calista Adult Dog Jagnięcina to karma stworzona dla psów dorosłych ras średnich i dużych.

Więcej szczegółów

Inne opakowania
Ten produkt występuje w różnych opakowaniach, rozmiarach lub kolorach!

35,30 zł brutto

Opis produktu

Calista Adult Dog Jagnięcina to karma przeznaczona dla dorosłych psów średnich i dużych ras

Psy ras średnich i dużych to zazwyczaj osobniki bardzo aktywne, chętne do zabawy i lubiące spacery. Takiemu psu należy zapewnić odpowiednią ilość ruchu uzależnioną od tego, czy pies stale przebywa na podwórku, czy też większość dnia pod nieobecność właścicieli spędza w domu. Nawet psa spędzającego dużą ilość dnia na świeżym powietrzu warto wyprowadzać na spacery, na których będzie mógł się wybiegać na większej przestrzeni. Karma Calista Adult Dog Jagnięcina bez wątpienia sprosta oczekiwaniom twojego pupila i zapewni mu odpowiednią ilość energii na cały dzień. Mięso jagnięce, które jest delikatne i lekkostrawne oraz niezwykle smakowite połączone zostało z równie lekkostrawnym ryżem, co gwarantuje wysokie walory smakowe posiłku. Łatwo przyswajalne składniki granulatu gwarantują odpowiednie trawienie i brak problemów z układem pokarmowym.

Calista Adult Dog Jagnięcina to propozycja żywieniowa bogata w cenne składniki odżywcze

Psy miewają alergie na zboża zawierające gluten, zdarzają się także reakcje alergiczne na kurczaka zawartego w karmie. Skład granulatu Calista Adult Dog Jagnięcina oparty został na jagnięcinie, dzięki czemu ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej na mięso zawarte w karmie jest zminimalizowane. Ponadto karma oparta jest na ryżu, który jest zbożem stuprocentowo bezglutenowym. Granulki oprócz tego, że doskonale smakują mają również funkcję oczyszczającą zęby z osadów – pies rozgryzając je będzie zapewniał sobie oczyszczanie uzębienia. W oleju z łososia zawarte są niskonasycone kwasy tłuszczowe Omega 3 i Omega 6, które mają za zadanie wspierać naturalną barierę ochronną skóry czworonoga, oprócz tego nawilżają sierść, sprawiają, że jest gęsta i pięknie wybarwiona. Inulina, czyli fruktooligosacharydy to prebiotyk, który ma za zadanie wspomagać procesy trawienia poprzez stymulację wzrostu bakterii probiotycznych kosztem ograniczenia rozwoju bakterii gnilnych. Calista Adult Dog Jagnięcina to doskonała propozycja żywieniowa dla umiarkowanie aktywnego, dorosłego psa. Odpowiednią do wagi psa porcję posiłku można podzielić na dwie mniejsze części i podać psu np. rano i wieczorem, w ten sposób pupil będzie syty przez cały dzień, a niewielka kolacja zapewni mi spokojny sen.

Skład Calista Adult Dog Jagnięcina

Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (w tym min. 30% dehydratyzowanej jagnięciny, 12% hydrolizowanej wątróbki kurczaka), zboża (w tym min. 25% ryżu), produkty pochodzenia roślinnego (w tym wysłodki buraczane suszone z buraków cukrowych, suszona cykoria – naturalne źródło FOS i inuliny), oleje i tłuszcze, ryby i produkty rybne, składniki mineralne.

Więcej informacji

Producent:Calista
Wiek psa:Dorosły (1-7 lat)
Smak:Jagnięcina
WłaściwościDla psów umiarkowanie aktywnych
Rasa:Wszystkie rasy
Czas realizacji:2 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Calista Adult Dog Jagnięcina

Calista Adult Dog Jagnięcina

Calista Adult Dog Jagnięcina to karma stworzona dla psów dorosłych ras średnich i dużych.

Produkty powiązane