ROYAL CANIN Club PRO Energy HE

Nowy produkt

Royal Canin Club PRO Energy HE to karma dla psów dorosłych o normalnej aktywności.

Więcej szczegółów

Inne opakowania
Ten produkt występuje w różnych opakowaniach, rozmiarach lub kolorach!

189,40 zł brutto

Opis produktu

Royal Canin Club PRO Energy HE to propozycja dla psów bardzo aktywnych

Psy, które wykazują nadmierną ruchliwość, lubią wielogodzinne spacery czy też uprawiają psie sporty mają dużo większe zapotrzebowanie na energię niż kanapowe, mieszkające w domu leniuchy. Podobnie jest z psami pracującymi, pokonującymi dziennie wielokilometrowe trasy, tropiącymi czy ratowniczymi. Takie zwierzaki wymagają doskonałego jakościowo i dobrze zbilansowanego żywienia. Psom prowadzącym intensywny tryb życia należy zapewnić jak najlepszą karmę tak, by odpowiadała ona na potrzeby organizmu i dostarczała mu niezbędnych witamin i minerałów. Karma Royal Canin Club PRO Energy HE to propozycja żywieniowa, która zapewni psu optymalny poziom energii. Składniki karmy pochodzą z najlepszych jakościowo surowców, co zapewnia jej smakowitość. Naturalne substancje aromatyczne sprawią, że żaden pies nie oprze się karmie Royal Canin.

Royal Canin Club PRO Energy HE dba o układ trawienny psa

Bardzo ważnym czynnikiem charakteryzującym dobrą karmę jest jej wysoka strawność. Jeśli karma będzie ciężkostrawna – nasz pupil również będzie czuł się ciężko, a proces trawienia będzie wolniejszy, co wpłynie na wydajność psa. Aby temu zapobiec Royal Canin zastosował w swojej karmie wysokiej jakości doskonale wyselekcjonowane białka. Aby posiłek był lżejszy ograniczono również ilość skrobi zawartej w pokarmie. Zawartość odpowiedniego włókna sprawia, że posiłek jest prawidłowo trawiony. Wszystko to sprawia że flora jelitowa jest dobrze odżywiona, a układ pokarmowy psa jest otoczony opieką. Dzięki temu pies unika problemów trawiennych, co wpływa na jego dobre samopoczucie i chęć do uprawiania aktywności.

Skład Royal Canin Club PRO Energy HE

zboża, mięso oraz produkty pochodzenia zwierzęcego, oleje i tłuszcze, roślinne ekstrakty białkowe, produkty pochodzenia roślinnego, drożdże, sole mineralne.

Więcej informacji

Producent:Royal Canin
Rodzaj:Karma sucha
Wiek psa:Dorosły (1-7 lat)
Smak:Kurczak
WłaściwościPremium
Czas realizacji:2 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

ROYAL CANIN Club PRO Energy HE

ROYAL CANIN Club PRO Energy HE

Royal Canin Club PRO Energy HE to karma dla psów dorosłych o normalnej aktywności.

Produkty powiązane