Josera BAVARO Adult Task 23/9

Nowy produkt

Josera BAVARO Adult Task 23/9 to propozycja żywieniowa dla psów dorosłych, umiarkowanie aktywnych.

Więcej szczegółów

84,90 zł brutto

Opis produktu

Josera BAVARO Adult Task 23/9 to propozycja żywieniowa dla psów umiarkowanie aktywnych

Aktywność psa zależy w dużej mierze od warunków, w jakich żyje. Pies mający do dyspozycji podwórko może być bardziej aktywny niż ten, który codziennie osiem godzin po wyjściu właściciela spędza w mieszkaniu. Zazwyczaj przestrzeń determinuje aktywność psa, jednak bywa tak, że pies spędzający całe dnie w domu przyzwyczajony jest do popołudniowej aktywności na długim spacerze z właścicielem. Oczywiście wśród czynników decydujących o trybie życia psa znajdzie się też czynnik, którym jest charakter konkretnego pupila. Psu z natury leniwemu ciężko będzie podejmować dłuższą aktywność, podobnie jak psu ruchliwemu trudno będzie wytrzymać kilka godzin w czterech ścianach. Karma Josera BAVARO Adult Task 23/9 to propozycja żywieniowa dla psów umiarkowanie aktywnych, lubiących spacery i zabawy na podwórku. Posiłek złożony z granulek karmy Josera BAVARO gwarantuje psu energię na cały dzień.

Josera BAVARO Adult Task 23/9 to doskonała karma prosto z Bawarii

Prezentowany produkt oparty jest na oryginalnej, niemieckiej recepturze. Karmy Josera BAVARO produkowane są w Bawarii z lokalnych składników najwyższej jakości. Nie zawierają w swoim składzie produktów GMO ani zbóż modyfikowanych genetycznie. Jest to propozycja stuprocentowo bezpieczna dla twojego pupila, granulat Josera BAVARO Adult Task 23/9 nie zawiera konserwantów, a zawdzięcza to specjalnemu procesowi suszenia granulek karmy. Pokarm nie posiada w swoim składzie dodatków chemicznych,sztucznych barwników czy aromatów poprawiających zapach karmy i zachęcających psa do jedzenia. Posiłek twojego pupila nie zawiera cukru i soi, która bardzo często jest silnym alergenem i może powodować nietolerancje pokarmowe czy alergie. Barwa i smak każdej granulki wynika z kompozycji najlepszych surowców. Stosunek białka do tłuszczów wynosi 23% do 9%, co zapewni pupilowi odpowiednią ilość energii na cały dzień.

Skład Josera BAVARO Adult Task 23/9

Zboża, mięso oraz uboczne produkty pochodzenia zwierzęcego, uboczne produkty pochodzenia roślinnego, oleje i tłuszcze, minerały. Składniki analityczne: białko 23%, tłuszcz 9%, włókno surowe 2,7%, popiół surowy 7,3%, wapń 1,4%, fosfor 0,7%, energia metaboliczna 14,75 MJ/kg; 3524 kcal/kg

Więcej informacji

Producent:Josera
Rodzaj:Karma bytowa
Wiek psa:Dorosły (1-7 lat)
Smak:Mięso i zboża
WłaściwościPsy o umiarkowanej aktywności fizycznej
Rasa:Wszystkie rasy
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Josera BAVARO Adult Task 23/9

Josera BAVARO Adult Task 23/9

Josera BAVARO Adult Task 23/9 to propozycja żywieniowa dla psów dorosłych, umiarkowanie aktywnych.

Produkty powiązane