Josera JosiDog Solido

Nowy produkt

Josera JosiDog Solido to pełnowartościowa karma dla psów z problemem nadwagi.

Więcej szczegółów

104,90 zł brutto

Opis produktu

Josera JosiDog Solido to doskonała karma dla psów dorosłych z problemem nadwagi

Psia aktywność zależy od wielu czynników. Między innymi od wieku pupila, jego wagi, temperamentu, stanu zdrowia i charakteru, także od wielkości. Małe pieski są z natury bardzo ruchliwe i wszędzie ich pełno, choć oczywiście nie ma na to reguły. Duże psy bywają ociężałe, choć również nie zawsze. Im rzadziej będziemy aktywizować pupila, tym bardziej może się on rozleniwić, co może powodować problemy z nadwagą. Warto więc zadbać o odpowiednią dawkę ruchu i wychodzić ze zwierzęciem na częste spacery. Ważna jest również odpowiednia dieta oparta na wysokiej jakości białku zwierzęcym i niskiej zawartości tłuszczu, by pies otrzymywał taką zawartość energii, którą będzie w stanie spożytkować. Karma o wartościowym składzie dostosowana do potrzeb psów borykających się z problemem nadwagi pozwoli na poczucie sytości bez potrzeby nadmiernego przejadania się, obciążania układu pokarmowego i w konsekwencji tycia.

Josera JosiDog Solido to kompozycja najlepszych składników

Oprócz białka zwierzęcego dużą rolę w żywieniu psów odgrywają także inne dodatki. Zawarta w karmie Josera JosiDog Solido kukurydza jest źródłem lekkostrawnej skrobii. Mięso drobiowe zapewnia wysokiej jakości białko zwierzęce, które pies jest w stanie przyswoić i zamienić na energię. Jest ponadto lekkostrawne i niezwykle smakowite. Jęczmień to źródło białka roślinnego, zapewnia psu długotrwałe poczucie sytości. Nowozelandzkie małże są źródłem glikozaminoglikanów, czyli składników chondroprotekcyjnych – wzmacniających stawy i chrząstki stawowe. Ryż jest źródłem lekkostrawnego białka, które urozmaica codzienną porcję pokarmu o wartościowe składniki. Josera JosiDog Solido to odpowiednio zbilansowana karma, odpowiednio lekka, a jednocześnie powodująca uczucie sytości. Zawiera taurynę, która odpowiada za wspomaganie pracy serca, doskonałą kondycję narządu wzroku i płodność. Inulina to prebiotyk wspomagający wytwarzanie prawidłowej flory bakteryjnej jelit. Antyoksydanty zawarte w składzie pokarmu hamują rozwój wolnych rodników, co skutecznie opóźnia procesy starzenia zachodzące w organizmie.

Skład Josera JosiDog Solido:

Kukurydza pełnoziarnista, jęczmień, suszone białko drobiowe, ryż, wysłodki buraczane, mączka mięsno-kostna, tłuszcz drobiowy, hydrolizowane białko drobiowe, hydrolizowane białko zwierzęce, minerały, mączka z cykorii (naturalne źródło inuliny), suszone mięso nowozelandzkich małż zielonych (Perna canaliculus).

Więcej informacji

Producent:Josera
Rodzaj:Karma sucha
Waga:Dla psów otyłych
Smak:Kurczak
WłaściwościKarma pełnoporcjowa
Tryb życia:Wychodzące na zewnątrz
Rasa:Wszystkie rasy
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Josera JosiDog Solido

Josera JosiDog Solido

Josera JosiDog Solido to pełnowartościowa karma dla psów z problemem nadwagi.

Produkty powiązane