ROYAL CANIN Club Adult CC

Nowy produkt

Royal Canin Club CC to karma dla psów dorosłych o normalnej aktywności.

Więcej szczegółów

Inne opakowania
Ten produkt występuje w różnych opakowaniach, rozmiarach lub kolorach!

172,00 zł brutto

Opis produktu

Royal Canin club adult CC to doskonała propozycja dla dorosłego psa

Dorosłe psy potrzebują odpowiedniego, zbilansowanego odżywiania, aby jak najdłużej mogły cieszyć się witalnością i sprawnością stawów. Karma Royal Canin adult CC odpowiada za dostarczanie dorosłemu psu dokładnie takiej ilości składników mineralnych, jakiej potrzebuje jego organizm. Przeciwutleniacze zawarte w karmie adult CC zapewniają siłę i odpowiadają za utrzymanie maksymalnej witalności u naszego pupila. Pokarm przygotowany przez firmę Royal Canin doskonale sprawdzi się dla psów wszystkich ras, których tryb życia charakteryzuje się standardową aktywnością. Jeżeli pies nie uprawia żadnych psich sportów, ale lubi spacery i nie jest typowym kanapowym leniuchem - ta karma jest dla niego.

Royal Canin club adult CC to zapewniona witalność

Skład karmy został opracowany w taki sposób, żeby zaspokoić potrzeby dużych psów. Dorosłe psy miewają problemy trawienne, ich układ pokarmowy działa już wolniej.Royal Canin gwarantuje wysoką strawność karmy club adult CC. Odpowiadają za to pieczołowicie wyselekcjonowane białka oraz zredukowana ilość skrobi. Zawartość włókna wspomaga proces trawienia. Skład karmy jest również odpowiedzialny za utrzymywanie prawidłowej flory bakteryjnej jelit, co jest bardzo ważne z perspektywy organizmu dorosłego psa. Za zdrowie skóry odpowiadają nienasycone kwasy tłuszczowe Omega 3. Mają one właściwości przeciwzapalne, karma więc sprawdzi się doskonale dla psów posiadających wrażliwą bądź problematyczną skórę. Nienasycone kwasy Omega 6, które również zawarte są w karmie Royal Canin club adult CC mają za zadanie nadawać piękny wygląd sierści i dbać o jej odżywienie. Obecność w składzie śladowych ilości pierwiastków takich jak cynk i miedź wzmacnia skórę i sprawia, że włos jest pięknie wybarwiony. Warto zdecydować się więc na propozycję żywieniową od Royal Canin, ponieważ karma została opracowana w taki sposób, by dbać o naszego pupila i zapewnić mu zdrowie.

Skład Royal Canin club adult CC

zboża, mięso oraz produkty pochodzenia zwierzęcego, oleje i tłuszcze, produkty pochodzenia roślinnego, roślinne ekstrakty białkowe, sole mineralne, drożdże.

Więcej informacji

Producent:Royal Canin
Rodzaj:Karma sucha
Wiek psa:Dorosły (1-7 lat)
Smak:Kurczak
WłaściwościPremium
Czas realizacji:2 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

ROYAL CANIN Club Adult CC

ROYAL CANIN Club Adult CC

Royal Canin Club CC to karma dla psów dorosłych o normalnej aktywności.

Produkty powiązane