ROYAL CANIN Club Adult Slim

Nowy produkt

Royal Canin Club Special Performance Adult Slim dla psów dorosłych wszystkich ras o mniejszym poziomie aktywności lub z tendencją do nadwagi.

Więcej szczegółów

161,90 zł brutto

Opis produktu

Royal Canin Club Adult Slim dla zachowania optymalnej wagi

Niektóre dorosłe psy mają tendencję do nadmiernego przybierania na wadze. Jeżeli obserwujemy taki problem u własnego pupila – warto zadbać o jego odpowiednią dietę. Karma od Royal Canin to doskonała propozycja żywieniowa. Dobrze skomponowane składniki odpowiadają za wysoką strawność pokarmu. Najwyższej jakości białko w połączeniu z niską ilością skrobi i zawartości odpowiedniego włókna sprawia, że pokarm jest wysoce przyswajalny. Psy dorosłe z tendencją do tycia potrzebują odpowiedniej jakości karmy oraz przemyślanego jej dozowania. Nie należy przekarmiać psa, warto także zapewnić mu pokarm, który zadba o zachowanie równowagi flory bakteryjnej jelit. Równowaga ta jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego psa.

Royal Canin Club Adult Slim to optymalna zawartość energii

Aby pies chciał uprawiać aktywność fizyczną powinien zdrowo się odżywiać. Lekkostrawna karma zapewni sytość, przy jednoczesnym wzroście chęci do zabawy. Jeżeli nasz pupil ma problemy z nadwagą – warto dbać o jego aktywność fizyczną. Za optymalną zawartość energii odpowiadają zawarte w karmie ziarna zbóż. Karma Royal Canin Club Adult Slim to pokarm wspomagający prawidłową przemianę materii u psa. Niska zawartość tłuszczu, zastosowanie odpowiedniej proporcji białka oraz zawartość włókien powodujących uczucie sytości to idealna kombinacja stworzona z myślą o doskonale zbilansowanym posiłku. Prawidłowe odżywianie to nie tylko droga do zdrowia, ale również do pięknej, proporcjonalnej sylwetki naszego czworonoga.

Skład Royal Canin Club Adult Slim

zboża, mięso oraz produkty pochodzenia zwierzęcego, oleje i tłuszcze, roślinne ekstrakty białkowe, produkty pochodzenia roślinnego, drożdże, sole mineralne, warzywa.

Więcej informacji

Producent:Royal Canin
Rodzaj:Karma sucha
Wiek psa:Dorosły (1-7 lat)
Waga:15kg
Smak:Kurczak
WłaściwościNadwaga
Opakowanie:10-20kg
Czas realizacji:2 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

ROYAL CANIN Club Adult Slim

ROYAL CANIN Club Adult Slim

Royal Canin Club Special Performance Adult Slim dla psów dorosłych wszystkich ras o mniejszym poziomie aktywności lub z tendencją do nadwagi.

Produkty powiązane