ARION Friends Multi-Vital

Nowy produkt

ARION Friends Multi-Vital to wysokoenergetyczna karma przeznaczona dla dorosłych psów o wrażliwym układzie pokarmowym.

Więcej szczegółów

Brak na stanie. Sprawdź dostępność pod numerem telefonu: 533 370 553

Inne opakowania
Ten produkt występuje w różnych opakowaniach, rozmiarach lub kolorach!

104,89 zł brutto

Opis produktu

ARION Friends Multi-Vital dla wrażliwego układu pokarmowego

Niektóre psy miewają wrażliwy układ pokarmowy. Może to być dla nich problematyczne i nastręczać innych dolegliwości, takich jak niestrawność, nieregularne wypróżnianie czy problemy skórne. Warto więc zadbać o odpowiednie odżywianie psów wrażliwych, ponieważ alergie pokarmowe mogą przyczyniać się do zaburzeń czynności organów wewnętrznych. Chelaty to naturalne cząsteczki stosowane w karmach ARION do wzbogacania ich w śladowe ilości składników mineralnych. Miedź, żelazo, czy cynk w postaci chelatów są znacznie lepiej przyswajane przez organizm niż pierwiastki w formie wolnej. Działa to na poprawę transportu tlenu w systemie krwionośnym, a w rezultacie przyczynia się do zwiększenia żywotności, wzmocnienia systemu odpornościowego i poprawy sprawności psa. Chelaty umożliwiają lepsze przyswojenie i wykorzystanie związków mineralnych, które są zawarte w karmie. Naturalnym dodatkiem zawartym w karmie jest wyciąg z jukki, który zmniejsza poziom amoniaku, dzięki czemu zniwelowana zostaje nieprzyjemna woń psich odchodów. Odpowiada on również za odtruwanie organizmu i wspomaga źle działającą przemianę materii.

ARION Friends Multi-Vital to doskonały smak jagnięciny i kurczaka

Wysokostrawne białko oraz zawartość bezglutenowego zboża jakim jest ryż to kompozycja mająca na celu zniwelowanie do minimum możliwości wystąpienia uczuleń pokarmowych czy niestrawności u wrażliwego psa. Bazą karmy ARION Friends multi-Vital jest kurczak, który dostarcza wysokiej jakości białka. Dodatek z jagnięciny w połączeniu z kurczakiem tworzy kompozycję o wysokiej smakowitości. Jest to doskonała propozycja żywieniowa dla psów aktywnych, ponieważ jest to karma wysokoenergetyczna, która sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagającego zwierzaka. Delikatność kompozycji karmy ma też na celu wspieranie bariery ochronnej skóry i redukcję jej stanów zapalnych. Zawarte w prezentowanej karmie nienasycone kwasy tłuszczowe omega 3 i omega 6 wspierają dbanie o zdrową sierść oraz o intensywne jej wybarwienie.

Skład ARION Friends Multi-Vital

Produkty pochodzenia roślinnego, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (14% jagnięcina), zboża (14% ryż), oleje i tłuszcze zwierzęce, ekstrakty białka roślinnego, substancje mineralne, drożdże, jaja i produkty jajeczne, ryby i produkty z ryb. Analiza: Białko ogólne 28%, tłuszcz surowy 13%, włókno surowe 3%, popiół surowy 8%, wapń 1,6%, fosfor 1,15%. Dodatki: Witamina A 17.000 I.U., witamina D3 1.500 I.U., witamina E 130mg, Żelazo 45mg, Jód 0,25mg, Miedź 5mg, Magnez 7mg, Cynk 30mg, Selen 0,02mg.

Więcej informacji

Producent:Arion Friends For Ever
Rodzaj:Karma bytowa
Wiek psa:Dorosły (1-7 lat)
Smak:Jagnięcina
WłaściwościStandard
Czas realizacji:2 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

ARION Friends Multi-Vital

ARION Friends Multi-Vital

ARION Friends Multi-Vital to wysokoenergetyczna karma przeznaczona dla dorosłych psów o wrażliwym układzie pokarmowym.

Produkty powiązane