ARION Original Adult Medium Breed Salmon&Rice

Nowy produkt

ARION Original Adult Medium Breed Salmon&Rice to odpowiednio zbilansowane żywienie, uwzględniające wszelkie specyficzne cechy metabolizmu dorosłego psa.

Więcej szczegółów

Inne opakowania
Ten produkt występuje w różnych opakowaniach, rozmiarach lub kolorach!

44,70 zł brutto

Opis produktu

ARION Original Adult Medium Breed Salmon&Rice bezglutenowa propozycja dla twojego pupila

Zwierzęta instynktownie wybierają to, co dla nich najlepsze. W warunkach domowych to człowiek ma wpływ na żywienie swojego psa i to on powinien obserwować i odpowiednio wyczytać preferencje swojego pupila. Niektóre karmy mogą nie pasować naszym zwierzakom, mogą nawet powodować alergie skórne czy pokarmowe oraz niestrawność. Czasami jeden składnik zawarty w karmie może przeważyć o tym, że źle wpływa ona na samopoczucie naszego psa i funkcjonowanie jego organizmu. Zaletą dobrego właściciela jest umiejętność właściwego wyczytania zachowań psa, który wprost nie jest w stanie zasygnalizować, że coś jest nie tak. Takie sytuacje mogą zdarzyć się wówczas, gdy nasz pies ma nietolerancję glutenu. Większość karm wytwarzana jest na bazie zbóż zawierających gluten, takich jak żyto, owies, jęczmień czy pszenica. A to one mogą odpowiadać za alergie skórne i pokarmowe, ale także za problemy żołądkowe i osłabienie naszego pupila. Warto więc być czujnym i w efekcie wybrać jak najlepszą karmę, czasami niestety metodą prób i błędów. Karma ARION Original Adult Medium Breed Salmon&Rice to bezglutenowa propozycja dla psów wrażliwych na obecność w pokarmie tego składnika. Jest ona stworzona na bazie ryżu, który jest zbożem pod tym względem stuprocentowo bezpiecznym. Dodatek łososia sprawia, że granulat jest niezwykle smakowity.

ARION Original Adult Medium Breed Salmon&Rice to bogactwo składników mineralnych

Zaletą prezentowanej karmy jest jej doskonały i odpowiednio zbilansowany skład. Zawiera ona naturalnie fermentujące włókna fruktooligosacharydów (FOS) i mannooligosacharydów (MOS), które zapewniają równowagę flory bakteryjnej w jelitach i wspomagają procesy trawienne. Skład karmy ARION Original Adult Medium Breed Salmon&Rice został wzbogacony w olej rybny, który zapewnia równowagę pomiędzy nisko nasyconymi kwasami omega 3 i omega 6, które w połączeniu z cynkiem i biotyną odpowiadają za zdrowie skóry i dobrą kondycję sierści naszego pupila. Przed wolnymi rodnikami i infekcjami organizm jest chroniony przez ekstrakty z zielonej herbaty i cytrusów. Przeciwutleniaczem zastosowanym w prezentowanym rodzaju karmy jest ekstrakt z rozmarynu. Wspomaga on odporność i zapobiega chorobom serca i chorobom nowotworowym. Wspomaga również trawienie, ma działanie bakteriobójcze i reguluje florę bakteryjną jelit.

Skład ARION Original Adult Medium Breed Salmon&Rice

Ryż (47%), łosoś (w postaci dehydratyzowanej 29%), tłuszcz zwierzęcy, kurczak, groszek zielony, drożdże browarniane, hydrolizat białka zwierzęcego, pulpa z buraka cukrowego, ziemniaki, olej rybny, sól kuchenna, fosforan dwuwapniowy, węglan wapnia, zielona herbata, fruktooligosacharydy (FOS), mannooligosacharydy (MOS), ziarna winogron, ekstrakt z rozmarynu

Więcej informacji

Producent:Arion Premium
Rodzaj:Karma sucha
Wiek psa:Dorosły (1-7 lat)
Smak:Łosoś
WłaściwościBez glutenu,kukurydzy i bez zbóż
Przeznaczenie:Dla psów o wadze 10-20kg
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

ARION Original Adult Medium Breed Salmon&Rice

ARION Original Adult Medium Breed Salmon&Rice

ARION Original Adult Medium Breed Salmon&Rice to odpowiednio zbilansowane żywienie, uwzględniające wszelkie specyficzne cechy metabolizmu dorosłego psa.

Produkty powiązane