ARION Original Cat Urinary 34/13 Chicken

Nowy produkt

ARION Original Urinary 34/13 Chicken to formuła starannie opracowana tak, by zapewnić najlepszy stan układu moczowego kota.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 228 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 228 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 4,56 zł.


Inne opakowania
Ten produkt występuje w różnych opakowaniach, rozmiarach lub kolorach!

42,98 zł brutto

Opis produktu

ARION Original Urinary 34/13 Chicken zapobiega chorobom układu moczowego

Choroby układu moczowego to bardzo często występująca dolegliwość u kotów. Mogą sprawiać ból i dyskomfort, nasilić częstotliwość wydalania moczu lub wręcz przeciwnie – w zależności od rodzaju dolegliwości i stopnia jej zaawansowania mogą hamować wydalanie. Mogą być więc zagrożeniem dla życia kota. Karma ARION Original Urinary 34/13 Chicken została opracowana pod kątem regulowana działania układu moczowego i wspierania jego prawidłowej pracy. Dzięki dobrze opracowanemu składowi składniki mineralne zawarte w karmie pomagają kontrolować i regulować poziom kwasowości moczu. Przy problemach z układem moczowym bardzo ważnym aspektem jest przyjmowanie dużych ilości wody, która będzie stale rozcieńczać mocz. Pierwiastki mineralne, które zostały zawarte w składzie karmy mają za zadanie pobudzać kota do picia. Może to w dużym stopniu minimalizować ryzyko wytrącania się piasku czy kamieni nerkowych w moczu.

ARION Original Urinary 34/13 Chicken to doskonały skład dla twojego kota

Naturalna bariera ochronna układu moczowego nie powinna zostać zaburzona. Za utrzymanie jej w dobrej kondycji odpowiadają zawarte w karmie glikozaminoglikany (GAG). Jeżeli kot ma problemy z oddawaniem moczu lub robi to zbyt często, są to objawy, które właściciel powinien dostrzec i na które powinien być wyczulony.Karma ARION Original Urinary 34/13 Chicken to doskonała propozycja dla kotów, które mają problemy z układem moczowym. Pokarm wyróżnia się wysoką strawnością oraz niezwykłą smakowitością. Dzieje się tak za sprawą smaku wzbogaconego o mączkę mięsną z kurczaka. W granulacie zastosowano także ekstrakty roślinne takie jak rozmaryn, kurkuma czy owoce cytrusowe, wzbogacają one skład karmy i dostarczają niezbędnych organizmowi kota składników odżywczych.

Skład ARION Original Urinary 34/13 Chicken

Mączka mięsna z kurczaka, mąka kartoflana, mączka z łososia, ryż, groszek zielony, oczyszczony tłuszcz z kurczaka, białko ryżowe, hydrolizat z wątróbek kurzych, odwodnione białko mięsne, chlorek sodu,  drożdże piekarnicze, celuloza oczyszczona, oczyszczony olej rybny, wyciąg z drożdży piekarniczych, MOS, FOS,  ekstrakty roślinne ( rozmaryn Rosemarinus sp.,, winorośl  Vitis sp.,, kurkuma Curcuma sp.,  owoce cytrusowe Citrus sp.,  goździki Eugenia sp.)

Więcej informacji

Producent:Arion Premium
Rodzaj:Karma bytowa
Smak:Kurczak
WłaściwościBez glutenu,kukurydzy i bez zbóż
Przeznaczenie:Na układ moczowy kota
Wiek kota:Koty dorosłe
Czas realizacji:2 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

ARION Original Cat Urinary 34/13 Chicken

ARION Original Cat Urinary 34/13 Chicken

ARION Original Urinary 34/13 Chicken to formuła starannie opracowana tak, by zapewnić najlepszy stan układu moczowego kota.

Produkty powiązane