Prize Dachshund Adult

Nowy produkt

Prize Dachshund Adult - przepyszna karma najwyższej jakości dla dorosłych jamników.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 129 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 129 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,58 zł.


Inne opakowania
Ten produkt występuje w różnych opakowaniach, rozmiarach lub kolorach!

49,90 zł brutto

Opis produktu

Prize Dachshund Adult - idealna propozycja do codziennej diety Twojego jamnika!

Prize Dachshund Adult - monobiałkowa karma dedykowana dla psów rasy jamnik. Do wyboru jagnięcina lub łosoś. Jamniki charakteryzuje wysoka inteligencja, temperament i ruchliwość, dlatego ich zapotrzebowania żywieniowe stawiają poprzeczkę bardzo wysoko. Dodatkowo psy tej rasy mają dużą tendencje do tycia, więc warto uważać, aby nasz jamnik nie zmienił się w radosną kulkę na krótkich łapkach. Karma Prize Dachsund Adult wychodzi na przeciw oczekiwaniom właścicieli jamników. Zrównoważona dieta jaką gwarantują nasze karmy pomoże w utrzymaniu odpowiedniej kondycji fizycznej jak i psychicznej psa, spowolni procesy starzenia się i udoskonali uzębienie.

Prize Dachshund Adult - karma sucha dla psa, która spełnia jego naturalne nawyki żywieniowe!

Prize Dachshund Adult to karma sucha dla pierwotnego mięsożercy Mimo że psy zostały udomowione już wiele wieków temu, ich zęby, a także budowa szczęk, sugerują, że wiele odziedziczyły po swoich wilczych przodkach. Śmiało można powiedzieć, że twój pupil pozostaje mięsożercą, dlatego karmy Prize Dachsund Adult oferują aż do 50% zawartości mięsa! Granulat naszej karmy został dopasowany do niewielkich szczęk jamnika, pozwala ćwiczyć odruch gryzienia, a także ściera kamień nazębny. Karma Prize Dachsund Adult jest dostępna w dwóch wariantach smakowych, które można stosować zamiennie aby uniknąć monotonni w żywieniu naszego czworonoga.

Prize Dachshund Adult - dwa przepyszne warianty smakowe

Prize Dachshund Adult jagnięcina - wariant smakowy oparty na mięsie baranim zawiera aż 50% zawartości mięsa na które składa się 30% mięsa świeżego, 18% mięsa suszonego, a także 2% wywaru z jagnięciny. W produkcji karmy Prize Dachshund Grain Free Lamb wykorzystywane są całe półtusze pochodzące od zaufanych lokalnych dostawców. Kompleksowe badania weterynaryjne potwierdzają, że mona ją podawać psom wybrednym, wrażliwym i alergikom. Jagnięcina jest źródłem takiego minerału jak cynk, który świetnie wpływa na połysk okrywy włosowej. Ze względu na antyoksydacyjne działanie cynku jest on pomocny przy przewlekłym zapaleniu wątroby.

Prize Dachshund Adult łosoś - karma Prize Dachshund Grain Free Salmon zawiera 53% mięsa łososia i pstrąga na które składa się 27% mięsa świeżego, 20% mięsa suszonego, 4% tłuszczu z łososia i 2% wywaru rybnego. Łosoś jest mięsem na tyle delikatnym, że można go podawać psom o wrażliwym przewodzie pokarmowym, gdyż przy stosowaniu karmy Przie Dachshund Grain Free Salmon ryzyko wystąpienia problemów żołądkowych jest minimalne. Ryby poławiane są w ich naturalnym środowisku, dlatego unikniesz zagrożeń jakie powoduje łosoś hodowany w „zupie pescytydowej”. 

Więcej informacji

Producent: Prize Petfood
Rodzaj: Karma sucha
Właściwości Bez glutenu,kukurydzy i bez zbóż
Przeznaczenie: Dla psów o wrażliwym przewodzie pokarmowym
Rasa: Jamnik
Czas realizacji: 2 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Prize Dachshund Adult

Prize Dachshund Adult

Prize Dachshund Adult - przepyszna karma najwyższej jakości dla dorosłych jamników.

Produkty powiązane