Arion Health&Care Joint Mobility

Nowy produkt

Arion Health & Care Joint & Mobility to propozycja dla psów dorosłych dużych ras

Więcej szczegółów

Inne opakowania
Ten produkt występuje w różnych opakowaniach, rozmiarach lub kolorach!

52,00 zł brutto

Opis produktu

Arion Health & Care Joint & Mobility to propozycja dla psów dorosłych dużych ras

Duże rasy psów są zazwyczaj żywiołowe i niezwykle aktywne. Wynika to również oczywiście z temperamentu danej rasy i jej zapotrzebowania na ruch. Jednak duże psy są zazwyczaj bardzo aktywne i chętne do zabawy i długich spacerów. Należy jednak pamiętać o tym, że duże rasy są o wiele cięższe wagowo od ras średnich i małych. Wytrzymałość ich kości i stawów zależy w dużej mierze od tego, jak i czym były żywione w okresie najintensywniejszego rozwoju, czyli w okresie szczenięcym. Najlepszym i najpewniejszym źródłem łatwo przyswajalnego białka i wapnia jest bowiem mleko matki. Młode psy warto suplementować właściwymi karmami, które w swoim składzie będą miały wszystkie składniki niezbędne do rozwoju zdrowych stawów i mocnych kości. Jednak nawet najzdrowszy i najsprawniejszy pies z czasem, po ukończeniu 5-7 roku życia może zacząć borykać się z problemami stawów. Ich obciążenie u psów ras dużych właśnie w tym wieku staje się silnie odczuwalne. Mogą pojawić się bóle stawów, częste kontuzje, a także ogólne problemy z poruszaniem się i wykonywaniem szybkich zrywów. Arion Health & Care Joints & Mobility to karma opracowana specjalnie z myślą o psach mających problemy ze stawami.

 Arion Health & Care Joint & Mobility to karma suplementująca stawy dorosłego pupila

Chrząstka stawowa powinna być sprężysta, by ruch stawów odbywał się bezboleśnie. W jamie stawowej znajduje się płyn, który zawiera kwas hialuronowy, siarczan glukozaminy i chondroityny oraz kolagen. To właśnie te substancje odpowiadają za sprężystość i wytrzymałość chrząstki stawowej. Z czasem ich ilość maleje, dlatego warto dostarczać psu te składniki wraz z odpowiednią karmą, by nie doprowadzić do jeszcze większych niedoborów w organizmie, które mogłyby znacznie ograniczyć mobilność psa. Dzięki karmie Arion Health & Care Joint & Mobility to karma, która pomaga zachować optymalną masę ciała psa, by dodatkowo nie obciążać jego stawów. L-karnityna wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej. Naturalne źródła chondroityny glukozaminy i minerałów chelatowych wspomagają stawy. Kwas tłuszczowy Omega-3 pozyskany z krylu antarktycznego działa przeciwzapalnie i łagodząco na organizm zwierzęcia. Karma Arion Health & Care Joint & Mobility ma za zadanie wspomagać chrząstkę stawową i dbać o jej elastyczność. To doskonała propozycja żywieniowa dla psów ras dużych, które borykają się z intensywnym obciążeniem stawów i częstymi kontuzjami z niego wynikającymi.

 Skład Arion Health & Care Joint & Mobility

Mączka z kurczaka (>20%), ryż. kukurydza, mączka ziemniaczana, tłuszcz z kurcząt, gluten kukurydziany, hydrolizat białka kurzego, wysłodki buraczane, suszony kryl antarktyczny, olej rybny oczyszczony, suszone jaja kurze, drożdże, zielone muszle małży (naturalne źródło glukozaminy).

Analiza składu: Białko 23%, tłuszcz 13%, popiół 6%, włókno 2%, wapń 1,3%, fosfor 1%, Kwasy Omega-3 0,7%.

Witaminy i mikroelementy: Witamina A 22,000 IU/kg, Witamina D3 1,800 IU/kg, Witamina E 180 mg/kg, L-karnityna 300 mg/kg, Betakaroten 1 mg/kg, Żelazo 150 mg/kg, Cynk 145 mg/kg, Mangan 35 mg/kg, Miedź 18 mg/kg, Jod 1.3 mg/kg, Selen 0.15 mg/kg.

Energia: 3.760 kcal/kg.

Więcej informacji

Producent:Arion Premium
Rodzaj:Dieta weterynaryjna
Smak:Kurczak
WłaściwościHypoalergiczna
Wielkość psa:Large od (25 do 45kg)
Przeznaczenie:Problemy ze stawami
Czas realizacji:2 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Arion Health&Care Joint Mobility

Arion Health&Care Joint Mobility

Arion Health & Care Joint & Mobility to propozycja dla psów dorosłych dużych ras

Produkty powiązane