Nowy Dr Seidel Atraktis Preparat z Kocimiętką dla Kotów 100ml

Dr Seidel Atraktis Preparat z Kocimiętką dla Kotów 100ml

Nowy produkt

Dr Seidel Atraktis to naturalny wabik dla kota z wyciągiem  z kocimiętki. Zwiększa atrakcyjność miejsc i zabawek, zachęcając do większej aktywności. 

Więcej szczegółów

21,90 zł brutto

Opis produktu

Atraktis preparat z kocimiętką przywabiający koty

Atraktis to preparat, który dzięki zawartej w jego składzie kocimiętce działa na koty przywabiająco. Dzięki temu spryskane tym środkiem przedmioty takie jak drapaki czy zabawki stają się dla naszego pupila niezwykle atrakcyjne, zachęcając nawet największego kanapowca do zwiększenia jego aktywności fizycznej. Ruch jest istotny dla zdrowia i kondycji psychicznej naszych czworonożnych podopiecznych, dlatego ważne jest by zachęcać do wszelkiego typu aktywności, nawet jeśli ma to być pięciominutową zabawą. Koty są zwierzętami, którą niekiedy śpią nawet przez 16 godzin dziennie, szczególnie jeśli nie mają możliwości wychodzenia na zewnątrz i spędzają czas wyłącznie w bezpiecznych, domowych ścianach. Przyzwyczajone do nieco bardziej statecznego trybu życia mogą wykazywać niechęć do zabaw, skupiając się przede wszystkim na wygodzie i słodkim lenistwie. Zabawa jest ważna nie tylko dlatego, że pobudza do ruchu, ale wpływa również korzystnie na więź między opiekunem i jego podopiecznym. W przypadku kotów niewychodzących nie tylko mała dawka ruchu może stanowić problem, ale również to, że ich naturalne potrzeby takie jak ścieranie pazurów, nie zawsze mogą być odpowiednio zaspokojone. W takim przypadku zdarza się często, że ofiarą ostrych pazurków stają się meble czy dywany, co prowadzi do powstania nieodwracalnych szkód. Drapaki często wydają się mniej zachęcające niż obicie kanapy, dlatego w takich przypadkach warto zaopatrzyć się w produkt, dzięki któremu zyskają one na atrakcyjności. Atraktis od Dr Seidel ma jedno zadanie – przywabić koty – i doskonale sobie z nim radzi. Dzieje się to za sprawą kocimiętki, która słynie ze swojego pobudzającego wpływu na znaczną część kotów. Dzięki temu do tej pory niezbyt atrakcyjny drapak może stać się ulubionym przedmiotem naszego czworonoga.

Stosowanie: Zabawkę lub wybrane miejsce spryskać niewielką ilością płynu. Stopniowo zwiększać dawkę preparatu aż do uzyskania pożądanego efektu. Powtarzać w miarę potrzeb.

Uwagi: Produkt może trwale odbarwić tapicerkę. Przed użyciem należy przetestować działanie produktu na powierzchnię na niedużej i mało widocznej powierzchni.

Skład: Aqua, Nonoxynol 9, Nepeta Cataria, DMDM Hydantoin, Methylchloroisothiazolinone / Methylisothiazolinone.

Więcej informacji

Producent:Dr. Seidel
Rodzaj:Spray
WłaściwościZ kocimiętką
Opakowanie:100 ml
Przeznaczenie:Wabik dla kota
Wiek kota:Koty dorosłe
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Dr Seidel Atraktis Preparat z Kocimiętką dla Kotów 100ml

Dr Seidel Atraktis Preparat z Kocimiętką dla Kotów 100ml

Dr Seidel Atraktis to naturalny wabik dla kota z wyciągiem  z kocimiętki. Zwiększa atrakcyjność miejsc i zabawek, zachęcając do większej aktywności. 

Produkty powiązane