Miamor Vitaldrink

Nowy produkt

Miamor Vitaldrink to pyszna zupa dla kota w trzech pysznych smakach: kurczaka, kaczki i tuńczyka.

Więcej szczegółów

Inne opakowania
Ten produkt występuje w różnych opakowaniach, rozmiarach lub kolorach!

5,90 zł brutto

Opis produktu

Miamor Vitaldrink to zupa dla kota w trzech pysznych smakach

Propozycja karmy uzupełniającej w postaci zupy o smaku kurczaka, kaczki i tuńczyka skierowana jest przede wszystkim do właścicieli kotów nie odczuwających pragnienia i stroniących od wody, także tej pitnej. Będzie to doskonały sposób na urozmaicenie codziennego żywienia, a dodatkowo zupa sprawi, że kot nawodni swój organizm. Niestety, koty bardzo często borykają się z problemem kamieni moczowych, a związane jest to w dużej mierze właśnie z podażą do organizmu zbyt małej ilości płynów. Wytrącające się kryształy w moczu mogą przekształcać się w większe problemy moczowe, a z nimi będzie trzeba udać się już do lekarza weterynarii. Warto zapobiegać takim sytuacjom i zamiast wody podawać swojemu kotu smakowite zupy Miamor Vitaldrink. Odżywią i nawodnią one organizm, dzięki czemu zmniejszy się ryzyko pojawienia się kamieni w moczu czworonoga.

Miamor Vitaldrink to doskonała przekąska w płynnej formie stworzona z myślą o Twoim kocie

Zaletą zup Miamor jest doskonały skład i pyszny smak motywujący kota do picia. Wysoka zawartość bulionów z kaczki, tuńczyka i kurczaka nie pozwoli Twojemu kotu oprzeć się takiemu urozmaiceniu w codziennej diecie. Wartościowe składniki sprawiają, że poprawia się również trawienie, dzięki nim kot otrzymuje codzienną dawkę witamin i składników mineralnych, a jego skóra jest nawilżona i sierść zadbana. W każdej z zup pływają delikatne mięsne kawałki, które są bogatym źródłem wartościowego białka zapewniającego kotu energię. Zupy Miamor doskonale nadają się jako uzupełnienie kociej diety opartej na karmie mokrej. Pokarm w formie zupy cieszy się dużo większym kocim zainteresowaniem niż zwykła, stojąca na co dzień w miseczce woda. Zupa Miamor Vitaldrink dla kota pobudzi apetyt, dostarczy również doskonałych składników odżywczych. Jest to świetny produkt pozwalający na urozmaicenie kociej diety.

Skład Miamor Vitaldrink:

Kaczka:

Skład : 91% sok mięsny , 3,5% filet z kurczaka, 1,5% filet z kaczki,  roślinne produkty uboczne , minerały. Składniki analityczne: Białko 2,5%, tłuszcz 0,7%, popiół 1,1%, włókno 0,2%, wilgotność 95%

Kurczak:

Skład: 91%  sok mięsny , 5% filet z kurczaka, roślinne produkty uboczne , minerały. Składniki analityczne: Białko 2,5%, tłuszcz 0,7%, popiół 1,1%, włókno 0,2%, wilgotność 95%.

Tuńczyk:

Skład : 91% sok mięsny , 3,5% filet z kurczaka, 1,5% filet z tuńczyka, roślinne produkty uboczne , minerały. Składniki analityczne: Białko 2,8%, tłuszcz 0,4%, popiół 1,1%, włókno 0,2%, wilgotność 95%.

Więcej informacji

Producent:Miamor
Rodzaj:Zupa
Smak:Tuńczyk, kaczka, kurczak
WłaściwościZ dodatkiem witamin i minerałów
Opakowanie:Puszka 135 ml
Wiek kota:Koty dorosłe

Opinie

Napisz opinię

Miamor Vitaldrink

Miamor Vitaldrink

Miamor Vitaldrink to pyszna zupa dla kota w trzech pysznych smakach: kurczaka, kaczki i tuńczyka.