GimCat Kase-Rollis Przysmak Serowy

40-0040-9801

Nowy produkt

GimCat Kase-Rollis to doskonałe w smaku pastylki serowe - codzienny przysmak dla kota.

Więcej szczegółów

39,99 zł brutto

Opis produktu

GimCat Kase-Rollis to doskonały przysmak serowy o intensywnym zapachu dla kotów

Koty również uwielbiają smakołyki, choć na rynku zoologicznym nie ma aż takiego wyboru pyszności dla kotów co dla psów. Koty są również innym typem zwierząt – są stonowane, nie są łapczywe i mają specyficzne gusta. Każda nowość wprowadzana do kociej diety musi być zaakceptowana, a przyzwyczajanie się do nowości może potrwać jakiś czas. Są to zwierzęta wybredne, które dobierają pokarm wedle swojego gustu i potrzeb. Aby zaimponować kotu należy zaskoczyć go czymś smacznym. Zapach serowego przysmaku z pewnością zainteresuje kota i sprawi, że będzie wracał on po kolejne porcje przekąsek.

GimCat Kase-Rollis to przysmak w formie tabletek, którymi można nagradzać kota

Koty nie poddają się tresurze, są na to zbyt wyniosłe i zbyt lubią chodzić swoimi drogami. Jednak można nauczyć kota podstawowych zachowań, takich jak zachowanie czystości. Ucząc zwierzę warto je nagradzać za odpowiednie zachowania, np. załatwianie potrzeb w kuwecie. Do tego będą doskonałe smakowite przysmaki, które warto zawsze mieć w domu. GimCat Kase-Rollis to smakołyki, które można umieszczać w zabawkach – wówczas będą one wypadać i nagradzać kota za intensywną zabawę. Są bezpieczne dla zwierzęcia, nie zawierają cukru ani konserwantów czy wzmacniaczy smaku. GimCat Kase-Rollis to przysmaki z dodatkiem twardego sera, których zapach z pewnością zwabi Twojego pupila. Pachną niezwykle intensywnie, ale nie od dziś wiadomo, że koty lubią intensywne zapachy takie jak zapach sera czy ryb. Jest to doskonałe rozwiązanie jeśli mamy ochotę rozpieścić naszego pupila i zapewnić mu smakowitą przekąskę.

Skład GimCat Kase-Rollis:

Mleko i produkty mleczne (twardy ser tarty 4%), drożdże, oleje i tłuszcze, minerały. Składniki analityczne: białka 30,0% zawartość tłuszczu 23,0% popiół surowy 7,5% włókno surowe 1,5% wilgotność 5,0%

Więcej informacji

Producent:GimCat
Rodzaj:Przysmak
Waga:200 g
WłaściwościPastylki serowe
Przeznaczenie:Dla kota
Tryb życia:Wszystkie
Ilość:Opakowanie 400 tabletek

Opinie

Napisz opinię

GimCat Kase-Rollis Przysmak Serowy

GimCat Kase-Rollis Przysmak Serowy

GimCat Kase-Rollis to doskonałe w smaku pastylki serowe - codzienny przysmak dla kota.

Produkty powiązane