GimCat Katzentabs Smakołyki z Dziczyzną i Biotyną

40-0040-8804

Nowy produkt

GimCat Katzentabs to pyszne smakołyki dla kota w formie tabletek z dziczyzną i biotyną.

Więcej szczegółów

Brak na stanie. Sprawdź dostępność pod numerem telefonu: 533 370 553

53,90 zł brutto

Opis produktu

GimCat Katzentabs Przysmak z Dziczyzną i Biotyną to doskonała przekąska dla Twojego kota

Koty to zdecydowanie zwierzęta chodzące swoimi ścieżkami, nie są podatne na tresurę tak jak psy i raczej nie starają się przypodobać się właścicielowi. Przyjęło się, że to psy nagradza się smakołykami – za dobrze wykonaną komendę, sztuczkę czy podczas tresury, a nawet spaceru. Jednak człowiek może znaleźć powód także żeby nagrodzić kota – np. wówczas, gdy podczas nauki sikania do kuwety zwierzak samodzielnie skieruje się w odpowiednie miejsce lub w odpowiednim momencie zasygnalizuje potrzebę otwarcia drzwi łazienki – warto nagrodzić go czymś wartościowym. Przekąska ta powinna być zdrowa, nie warto karmić zwierząt naszym jedzeniem wyjętym z lodówki. Szynki, sery zawierają duże ilości soli i przypraw i z pewnością nie działają korzystnie na koci organizm. Warto posiadając zwierzaki zaopatrzyć się w przeznaczone dla nich specjalne przekąski. GimCat Katzentabs to przysmak w formie niewielkich tabletek doskonałych dla kota. Zwierzęta chętnie bawią się turlając tabletki po podłodze i ganiając je, a następnie zjadając. Jest to przykład smacznej kociej przekąski z biotyna i dziczyzną.

GimCat Katzentabs Przysmak z Dziczyzną i Biotyną zaspokoi głód smakołyków pomiędzy posiłkami

Smakowita dziczyzna to dobry sposób na zachęcenie kota do jedzenia. Tabletki pachną niezwykle smakowicie dla zwierząt, co gwarantuje dobry apetyt. Biotyna to witamina odpowiadająca za wzmacnianie bariery ochronnej skóry, dbanie o jej odpowiednie nawilżenie, a także dbająca o piękny wygląd sierści, wzmocnienie jej i prawidłowe wybarwienie. Przekąska GimCat Katzentabs z Dziczyzną i Biotyną to propozycja urozmaicająca codzienne żywienie kota, która dodatkowo suplementuje skórę i sierść czworonoga. Dwukolorowe, niewielkie tabletki z łatwością podaje się kotu, a ich smakowitość sprawia, że kot zazwyczaj chce dostać o wiele więcej przysmaków, niż powinien.

Skład GimCat Katzentabs Przysmak z Dziczyzną i Biotyną:

Mleko i produkty mleczne, cukier, oleje i tłuszcze, drożdże, mięso i produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego (suszona dziczyzna 4%), pochodne laktozy z TGOS (1%), minerały. Składniki analityczne: białka 23,0% zawartość tłuszczu 21,0% popiół surowy 5,0% włókno surowe 2,0% wilgotność 4,5%

Więcej informacji

Producent:GimCat
Rodzaj:Przysmak z biotyną i dziczyzną
Waga:425 g
Wiek kota:Koty dorosłe
Ilość:Około 700 tabletek

Opinie

Napisz opinię

GimCat Katzentabs Smakołyki z Dziczyzną i Biotyną

GimCat Katzentabs Smakołyki z Dziczyzną i Biotyną

GimCat Katzentabs to pyszne smakołyki dla kota w formie tabletek z dziczyzną i biotyną.

Produkty powiązane