GimCat Duo Paste Anti-Hairball Pasta Odkłaczająca

Nowy produkt

GimCat Duo Paste Anti-Hairball to pasta odkłaczająca w formie pysznej przekąski dla kotów w dwóch smakach - kurczaka i sera.

Więcej szczegółów

Brak na stanie. Sprawdź dostępność pod numerem telefonu: 533 370 553

Inne opakowania
Ten produkt występuje w różnych opakowaniach, rozmiarach lub kolorach!

13,90 zł brutto

Opis produktu

GimCat Duo Paste Anti-Hairball to pasta odkłaczająca dla Twojego kota w dwóch smakach

Koty oczyszczają swoją sierść poprzez jej dokładne wylizywanie. Zwierzęta te są prawdziwymi czyściochami, a na dbaniu o higienę futra mogą spędzać nawet 30% swojego dnia. Człowiek powinien pomagać zwierzakowi w higienie i zapewnić mu codzienną porcję wyczesywania sierści. Zapobiegnie to dostawaniu się nadmiaru włosów do przewodu pokarmowego kota, ponieważ niestety to właśnie tam wędrują włosy podczas wylizywania przez kota. Jego język zaopatrzony jest w specjalne, bardzo niedużej wielkości haczyki, które mają za zadanie zbierać luźne włosy okrywowe podczas linienia ale nie tylko. Duże ilości włosów mogą zbierać się w żołądku i jelitach tworząc odporne na procesy trawienia kule włosowe. Koty zazwyczaj pomagają sobie w wydalaniu włosów np. pogryzając źdźbła trawy, które podrażniając układ pokarmowy kota doprowadzają go do wymiotów – tak usuwana jest część włosów z układu pokarmowego. Jednak jeżeli jest ich zbyt dużo mogą one blokować procesy trawienia doprowadzając do poważniejszych konsekwencji zdrowotnych u zwierzęcia. Warto zadbać o właściwą pielęgnację pupila, a dodatkowo podawać mu specjalną pastę, która wspomoże wydalanie włosów zalegających w układzie pokarmowym.

GimCat Duo Paste Anti-Hairball to przysmak, który przyspieszy wydalanie zalegających w układzie pokarmowym włosów

Pasta została skomponowana z dobroczynnych składników przyspieszających pasaż jelitowy i powodujących ruchy robaczkowe jelit. Dzięki temu jej podawanie ułatwi kotu wydalanie połykanych w nadmiarze podczas pielęgnacji włosów. W składzie pasty znajdziemy naturalny, aromatyczny słód, a także oleje i włókna roślinne. Pasta ma dwa warianty smakowe: kurczaka oraz sera, co zachęci kota do jej spożywania. Obniżona zawartość laktozy i brak dodatku cukru sprawia, że jest to zdrowa przekąska dla każdego kota. Łatwość podawania pasty i wygodne opakowanie sprawiają, że można ją podać kotu w każdej sytuacji. Może być traktowana zarówno jako przekąska między posiłkami jak i zachęta – można wyciskać ją do miski z posiłkiem. Zalecane jest podawanie do 6 cm pasty dziennie. Opakowanie zawiera 50 g pasty.

Pojemność: 50 g

Więcej informacji

Producent:GimCat
Rodzaj:Przysmak
Smak:Serowy, Kurczak
WłaściwościPasta odkłaczająca dla kota
Opakowanie:50 g
Przeznaczenie:Usuwanie sierści z przewodu pokarmowego
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

GimCat Duo Paste Anti-Hairball Pasta Odkłaczająca

GimCat Duo Paste Anti-Hairball Pasta Odkłaczająca

GimCat Duo Paste Anti-Hairball to pasta odkłaczająca w formie pysznej przekąski dla kotów w dwóch smakach - kurczaka i sera.

Produkty powiązane