Josera Paté Saszetka dla Kota

Nowy produkt

Josera Paté Saszetka dla kota to zbilansowane mokre karmy dla kota w formie pasztetów.

Więcej szczegółów

4,49 zł brutto

Opis produktu

Josera Paté optymalnie zbilansowane mokre karmy dla kota

Koty to zwierzęta, których dieta powinna opierać się przede wszystkim na pokarmach bogatych w produkty mięsne. Ich zapotrzebowanie na białko jest pięciokrotnie większe niż w przypadku psów, o czym należy pamiętać przed zakupem karmy. Niewielka ilość białka wpływać będzie między innymi na układ immunologiczny kota, co z kolei może prowadzić do poważnych infekcji organizmu. O tym, że koty to niezwykle wybredne zwierzęta wiedzą wszyscy właściciele. Część z nich spożywa wyłącznie pasztety, inne zaś wolą pokarmy oblane soczystym sosikiem, a niekiedy trafiają się niejadki, które tolerują tylko zupy. Koty to zwierzęta, u których brak apetytu powinien zaalarmować właściciela, ponieważ niespożywanie przez niego pokarmu może prowadzić do stłuszczenia wątroby, samostrawienia mięśni i narządów, a także anemii, w efekcie czego jego życie jest zagrożone. Dlatego na rynku pojawia się coraz więcej karm, które nie tylko powinny sprostać wymaganiom nawet najbardziej kapryszących zwierząt, ale również bogate są we wszystkie niezbędne dla organizmu składniki odżywcze. Jedną z takich opcji jest mokra karma Josera Paté.

Josera Paté morka karma, dostarczająca do organizmu niezbędnych kwasów tłuszczowych omega- 3 i omega-6

Josera Paté to karma w formie pasztetu w pięciu wariantach smakowych dla kotów dorosłych. Bezzbożowa karma wzbogacona o olej z łososia dostarczający organizmowi niezbędnych kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6. Dzięki zawartości dietetycznych włókien ryzyko powstawania kul włosowych jest mniejsze, a dzięki zrównoważonej kompozycji składników poziom pH moczy utrzymany jest na właściwym poziomie (6,0-6,5), co zapobiega tworzeniu się kamicy nerkowej. Josera Paté to pełnoporcjowa mokra karma, w której skład wchodzi aż 70% mięsa.

Multipak Paté dostarcza całą gamę delikatnego drobiu: 2 x Kurczak ze szpinakiem, 2 x Kaczka z kurczakiem i pietruszką, 2 x Indyk z cukinią.

Skład:

Paté kurczak ze szpinakiem

Kurczak (zawiera serca, mięso, wątróbki, żołądki i szyjki) 70,0 %; wywar z kurczaka; szpinak 2,0 %; minerały; olej z łososia 0,20 %; łuski nasion babki płesznik (psyllium).

Paté Gulasz z kurczakiem i wołowiną

Wołowina (zawiera serca, mięso, płuca i wątróbki) 40,0 %; kurczak (zawiera serca, mięso, wątróbki, żołądki i szyjki) 30,0 %; wywar z kurczaka; marchew; minerały; olej z łososia 0,20 %; łuski nasion babki płesznik (psyllium).

Paté kaczka z kurczakiem 

Kaczka (zawiera serca, żołądki i szyjki) 35,0 %; kurczak (zawiera serca, mięso, wątróbki, żołądki i szyjki) 35,0 %; wywar z kurczaka; minerały; olej z łososia 0,20 %; natka pietruszki 0,10 %; łuski nasion babki płesznik (psyllium).

Paté indyk z cukinią

Indyk (zawiera serca, mięso, wątróbki, żołądki i szyjki) 70,0 %; wywar z kurczaka; cukinia 2,0 %; minerały; olej z łososia 0,20 %; łuski nasion babki płesznik (psyllium).

Paté łosoś z mokrą karmą

Łosoś 70,0 %; wywar z kurczaka; wodorosty 2,0 %; minerały; olej z łososia 0,20 %; łuski nasion babki płesznik (psyllium).

Więcej informacji

Producent:Josera
Rodzaj:Karma mokra
WłaściwościBezzbożowa, odkłaczająca, pasztet
Opakowanie:Saszetka
Przeznaczenie:Koty niewychodzące na zewnątrz, na układ moczowy
Wiek kota:Koty dorosłe
Czas realizacji:2 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Josera Paté Saszetka dla Kota

Josera Paté Saszetka dla Kota

Josera Paté Saszetka dla kota to zbilansowane mokre karmy dla kota w formie pasztetów.

Produkty powiązane