Beaphar No Stress Spot On dla Kotów

Nowy produkt

Beaphar No Stress Spot On dla Kotów pipety do zakraplania z naturalnym ekstraktem z waleriany, w celu wyciszenia i łagodzenia niewłaściwych zachowań. 

Więcej szczegółów

24,90 zł brutto

Opis produktu

Beaphar No Stress Spot On dla Kotów aby wyciszyć i przeciwdziałać niewłaściwym zachowaniom 

Stwarzane przez koty problemy behawioralne często są prawdziwym utrapieniem dla ich właścicieli. Załatwianie potrzeb fizjologicznych poza kuwetą, agresja wobec ludzi i innych zwierząt, uciążliwe miauczenie, czy drapanie mebli, to tylko kilka zachowań, które mogą być wywołane przez stresogenną dla zwierzęcia sytuacje. Rozłąka z opiekunem, pojawienie się w rodzinie nowego członka, przeprowadzka, a nawet przemeblowanie, czy podróż. Wszystko to może mieć negatywny wpływ na zachowanie czworonoga. W odpowiedzi na potrzeby właścicieli, na rynku pojawią się produkty, które w naturalny sposób pomagają zwierzęciu się wyciszyć. Beaphar No Stress Spot On to naturalny produkt, który pozwoli ograniczyć problemy behawioralne kotów w każdym wieku, wyciszając go i działając antystresowo.

Beaphar No Stress Spot On dla Kotów naturalny produkt o działaniu antystresowym

Beaphar No Stress Spot On dzięki ekstraktowi z waleriany skutecznie i przede wszystkim naturalnie ogranicza niewłaściwe zachowania i pomaga kotom się wyciszyć. Regularne stosowanie pozwoli ograniczyć problemy behawioralne takie jak znaczenie terenu, nieuzasadniona agresja, czy nawyk drapania i niszczenia mebli. Sprawdzi się również w przypadku sytuacji, które mogłoby wywołać stres lub lęk, między innymi w podróży, wizyty u weterynarza, w czasie burzy, czy fajerwerków lub w trakcie przeprowadzki. Produkt powinien być aplikowany między uszy zwierzęcia, a jego jednorazowe zastosowanie zapewnia działanie przez okres około 1 tygodnia. Dla lepszego efektu zaleca się regularne użycie produktu. Ekstrakt walerianowy aktywowany jest w przeciągu jednej godziny, dlatego w przypadku przewidzianych sytuacji, które mogłyby wywołać u zwierzaka stres, należy zastosować produkt z wyprzedzeniem. W sytuacji, gdy kot zostanie zmoczony, aplikacje należy powtórzyć, w przeciwnym wypadku działanie produktu może być osłabione. W opakowaniu znajdują się 3 pipety, każda zawierająca 0,4ml naturalnego ekstraktu z waleriany. Produkt należy przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze do 25 stopni Celsjusza i trzymać poza zasięgiem dzieci.

Skład: naturalny ekstrakt walerianowy

Więcej informacji

Producent:Beaphar
Rodzaj:Krople
WłaściwościUspakające
Wielkość psa:3 pipety x 0,4ml
Przeznaczenie:Uspokojenie, wyciszenie
Wiek kota:Koty dorosłe i kocięta
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Beaphar No Stress Spot On dla Kotów

Beaphar No Stress Spot On dla Kotów

Beaphar No Stress Spot On dla Kotów pipety do zakraplania z naturalnym ekstraktem z waleriany, w celu wyciszenia i łagodzenia niewłaściwych zachowań. 

Produkty powiązane