Pet Nova Kuweta z Ramką

Nowy produkt

Pet Nova kuweta z ramką dostępna w trzech rozmiarach i czterech kolorach. Wysoki próg oraz ramka zapobiegają rozsypywaniu się żwirku. 

Więcej szczegółów

27,90 zł brutto

Opis produktu

Pet Nova kuweta z ramką dla kotów wszystkich ras

Niezależnie od tego czy nasz kot przebywa większą część dnia poza domem, czy jest typowym kanapowcem, musi mieć swoje miejsce, w którym będzie mógł załatwić swoje potrzeby fizjologiczne. Kuweta jest zatem niezbędnym zakupem, jakiego muszą dokonać koci opiekunowie. Koty słyną z tego, że są to zwierzęta niezwykle czyste, dlatego też już we wczesnych etapach ich życia można rozpocząć naukę załatwiania wszelkich potrzeb w jednym miejscu. Często nabierają one przy tym nawyku zakopywania swoich nieczystości, rozsypując wokół żwirek, który roznosi się po najbliższej okolicy. Oczywiście istnieją rozwiązania, które w znacznym stopniu będą w stanie to ograniczyć. W tej roli dobrze sprawdzają się kryte kuwety, które jednak zajmują dużo miejsca, ale również nie każdy kot chce z nich korzystać. W takim przypadku dobrym rozwiązaniem są kuwety z zaokrągloną ramką, która w znacznym stopniu ogranicza wydostanie się żwirku poza ścianki kuwety.

Pet Nova Kuweta z ramką dostępna w trzech rozmiarach

Kuweta z ramką od firmy Pet Nova została wykonana z wysokiej jakości nietoksycznego plastiku i dostępna jest w trzech rozmiarach oraz czterech kolorach. Została zaprojektowana tak by za sprawą wysokiego progu i zaokrąglonej ramki uniemożliwić rozsypywanie się żwirku podczas kopania lub wychodzenia z kuwety. Dzięki temu, że dostępna jest w kilku rozmiarach, producent umożliwia dopasowanie jej do potrzeb kota – nada się zarówno dla niewielkich rozmiarów dachowców, jak i dla kocich gigantów takich jak między innymi przedstawiciele rasy Maine Coon lub Radgoll. Ramka jest łatwa w demontażu. Zaletą kuwety jest niewątpliwie to, że nie ma żadnej trudności w wymianie żwirku lub w jej umyciu. Kuweta nada się również dla królików i gryzoni.

Wymiary:

Rozmiar M 42x31x13cm

Rozmiar L 50x38x14 cm

Rozmiar XL 57x43x16,3 cm

Więcej informacji

Producent:Pet Nova
Rodzaj:Plastikowa
Przeznaczenie:Dla kotów, dla gryzoni
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Pet Nova Kuweta z Ramką

Pet Nova Kuweta z Ramką

Pet Nova kuweta z ramką dostępna w trzech rozmiarach i czterech kolorach. Wysoki próg oraz ramka zapobiegają rozsypywaniu się żwirku. 

Produkty powiązane