Trixie Antypoślizgowa Mata Pod Kuwetę Dla Kota

Nowy produkt

Trixie Antypoślizgowa Mata została wykonana z solidnego materiału, który skutecznie czyści łapki kota po wizycie w kuwecie. 

Więcej szczegółów

12,99 zł brutto

Opis produktu

Trixie antypoślizgowa mata pod kuwetę dla kotów

Wszyscy miłośnicy kocich czworonogów jednogłośnie przyznają, że życie z nimi nie może być nudne :) Miłe pieszczoty, przytulanie i głaskanie, podczas których wzajemnie okazujecie sobie czułość i bliskość fantastycznie uspokajają oraz relaksują. Niejeden z was jednak przyzna, że życie z kotem to też nie lada wyzwanie. Jedno z nich dotyczy oczywiście kociej kuwety. Odpowiedni dobór wielkości kuwety jest niezwykle ważne, aby nasz pupil mógł komfortowo i bez problemów załatwić swoje codzienne, fizjologiczne potrzeby. Istotne jest, aby żwirek był dopasowany do jego potrzeb oraz był stosunkowo często oczyszczany z wszelkich zanieczyszczeń i wymieniany na nowy. Jednak kto z nas nie zna trzeszczącego pod naszymi nogami rozsypanego żwirku niemal po całym domu? Kilkukrotne sprzątanie, zamiatanie i odkurzanie niestety nie przynosi skutków a problem codziennie nawraca i nawraca doprowadzając do szaleństwa. Żwirek widujemy wszędzie – w łazience, kuchni a nawet w sypialni, czyli wszędzie tam, gdzie uczęszcza nasz kot. Problem ten szczególnie zauważą właściciele mruczków, które wyjątkowo lubią zawzięcie kopać w swojej toalecie wysypując przy tym pół jej zawartości na podłogę.

Chropowata powierzchnia zatrzymująca zanieczyszczenia

Na rynku dostępne są różnego rodzaju kuwety, które posiadają specjalną przykrywkę, która pomaga w nadmiernym wysypywaniu żwirku. Niestety nie każdy kot chętnie będzie z niej korzystał, chociażby ze względu na możliwość ograniczenia ruchów w kuwecie. Warto skorzystać ze specjalnych mat, na które wchodzą nasze pupile po skorzystaniu z toalety. Świetnie sprawdzi się tutaj mata TRIXIE, która ma półokrągły kształt. Została wykonana z mocnego i wytrzymałego materiału PCV, który jest antypoślizgowy i utrzymuje matę w jednym miejscu. Dzięki chropowatej powierzchni mata zatrzymuje żwirek oraz wszelkie zanieczyszczenia z kocich łapek pozostawiając nasz dom w czystości.

Mata TRIXIE doskonale sprawdzi się również po wspólnym spacerze na zewnątrz. Wystarczy matę ustawić przy drzwiach, aby nasz pupil wyczyścił sobie łapki z brudów czy ziemi zapobiegając roznoszeniu zanieczyszczeń po całym domu.

Wymiary maty: 41x25 cm

Więcej informacji

Producent:Trixie
WłaściwościCzystość
Kolor:Szary
Szerokość:41 cm
Czas realizacji:2 dni robocze
Wysokość25 cm

Opinie

Napisz opinię

Trixie Antypoślizgowa Mata Pod Kuwetę Dla Kota

Trixie Antypoślizgowa Mata Pod Kuwetę Dla Kota

Trixie Antypoślizgowa Mata została wykonana z solidnego materiału, który skutecznie czyści łapki kota po wizycie w kuwecie. 

Produkty powiązane