Nowy Delfin Antypoślizgowa Mata Pod Kuwetę Dla Kota

Delfin Antypoślizgowa Mata Pod Kuwetę Dla Kota

Nowy produkt

Delfin Mata Pod Kuwetę to antypoślizgowa mata zbierająca brud oraz żwirek z łapek kota. 

Więcej szczegółów

25,90 zł brutto

Opis produktu

Delfin mata antypoślizgowa pod kuwetę dla kota

Często zastanawiamy się dlaczego nasz kot kopie w swojej kuwecie. Nasz pupil instynktownie zasypuje swoje odchody maskując swój zapach i jest to zupełnie normalne. Niektóre z naszych mruczków jednak nadmiernie wysypuje żwirek z kuwety, aby dać nam wyraźny znak, że coś im nie odpowiada. Istnieje kilka przyczyn nadmiernego rozsypywania zawartości z toalety. Najczęściej spotykaną jest za mały rozmiar kuwety. Niezwykle ważne jest odpowiednie dobranie jej wielkości przynajmniej tak, aby kot mógł się w niej obrócić dookoła. Niestety nie każdy z nas może sobie pozwolić na dużą toaletę dla naszego czworonoga ze względu np. małą łazienkę. Jednak pamiętajmy, że niewystarczający rozmiar kuwety może powodować niechęć do korzystania z niej. Inną przyczyną może być po prostu zbyt rzadka wymiana żwirku na nowy oraz nieusuwanie z niej brudów i zanieczyszczeń na bieżąco. Może to prowadzić do nadmiernego kopania kota w toalecie w celu znalezienia odpowiedniego podłoża. Musimy sobie zdawać sprawę, że kot to zwierzę bardzo lubiące czystość i może mieć duże opory w załatwieniu się w brudnej kuwecie.

Należy przede wszystkim pamiętać, że kot nie robi bałaganu z premedytacją. Nie należy się na niego denerwować oraz wyładowywać na nim złych emocji. Gdy zauważymy, że nasz kot udaje się w kierunku kuwety, warto przyjrzeć się jego zachowaniu, aby znaleźć przyczynę nadmiernego rozsypywania żwirku. Jeśli długo kopie oraz intensywnie wącha podłoże może to być znak, aby częściej wymieniać żwirek i czyścić toaletę.

Mata zapobiegająca roznoszeniu się żwirku oraz wszelkich zanieczyszczeń

Warto jednak pamiętać, że kot zawsze będzie instynktownie kopać w kuwecie i zawsze w jakimś stopniu żwirek będzie wydostawać się ze środka. W takich sytuacjach warto zaopatrzyć się w specjalną matę pod kuwetę, która zbiera zanieczyszczenia, żwirek oraz wszelki brud z łapek kota. Mata Delfin została wykonana z wysokiej jakości poliestru, która jest antypoślizgowa i nie zmienia swojego położenia. Świetnie sprawdzi się również po spacerach na zewnątrz oraz przy miskach z jedzeniem. Dzięki specjalnej powłoce mata zbiera nadmiar brudu, żwirku, zanieczyszczeń czy karmy z łapek kota zapobiegając roznoszeniu się ich po całym mieszkaniu. Mata jest bardzo łatwa w czyszczeniu i można ją spokojnie myć pod bieżącą wodą.

Wymiary maty: 35x30 cm

Kolor maty wysyłany jest losowo.

Więcej informacji

WłaściwościCzystość
Kolor:Losowy
Szerokość:35 cm
Ilość:1sztuka
Czas realizacji:2 dni robocze
Wysokość30 cm

Opinie

Napisz opinię

Delfin Antypoślizgowa Mata Pod Kuwetę Dla Kota

Delfin Antypoślizgowa Mata Pod Kuwetę Dla Kota

Delfin Mata Pod Kuwetę to antypoślizgowa mata zbierająca brud oraz żwirek z łapek kota. 

Produkty powiązane