Yarro Kuweta z Profilowaną Ramką

Y10533

Nowy produkt

Yarro Kuweta z Profilowaną Ramką to wygodna i głęboka kuweta ze specjalną ramką zapobiegająca rozsypywaniu się żwirku.

Więcej szczegółów

37,90 zł brutto

Opis produktu

Yarro Kuweta z Profilowaną Ramką

Wybór kuwety dla kota jest niezwykle ważny i powinien być przez nas przemyślany. Przede wszystkim musimy zdawać sobie sprawę, że mruczek ma się w niej czuć komfortowo i chętnie z niej korzystać kilka razy dziennie. Ważna jest jej wielkość i głębokość, aby kot mógł się w niej spokojnie obrócić, zrobić kilka kroczków i znaleźć odpowiednie dla siebie miejsce. Długość zaś nie może być krótsza niż on sam. Warto również skupić się na wieku kota, ponieważ starsze mogą mieć trudności przy przejściu przez ścianki, tak więc kuweta powinna mieć niższy chociaż jeden bok. Jeśli nasz mruczek jest dużym kotem rasowym warto szukać dla niego kuwety w rozmiarze XXL lub specjalnie dedykowanej dla jego rasy.

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów kuwet tj.: kryte, otwarte, z ramką czy narożne. Możemy doskonale dostosować jej kształt również do miejsca jakim dysponujemy w mieszkaniu. Najczęściej są one wykonane z wysokiej jakości plastiku, który jest bardzo łatwy w czyszczeniu oraz sprzątaniu. Dodatkowo dzięki niewielkiej cenie możemy pozwolić sobie na częstszą ich wymianę. Kuweta otwarta cieszy się największą popularnością wśród kocich czworonogów. Podczas korzystania nasz mruczek swobodnie może się w niej poruszać oraz obserwować wszystko co dzieje się dookoła. Wymaga ona częstszego czyszczenia ze względu na większą możliwość rozprzestrzeniania się bakterii oraz żwirku. Do takiej kuwety warto dokupić specjalną ramkę, która zapobiega rozsypywaniu się żwirku oraz matę zbierającą podłoże roznoszone w kocich łapkach.

Dodatkowa ramka zapobiegająca rozsypywaniu się żwirku

Kuweta Yarro została wyposażona w dodatkową ramkę, która w znaczny sposób zapobiega rozsypywaniu się podłoża. Świetnie sprawdzi się u kotów, które lubią intensywnie kopać w żwirku. Została wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które jest bardzo łatwe w utrzymaniu czystości. Głęboki kształt umożliwia wsypanie odpowiedniej ilości żwirku oraz zapewnia mruczkowi pełen komfort i wygodę.

Wymiary kuwety: 57 x 40 x 19 cm

Kolor kuwety wysyłamy LOSOWO!

Więcej informacji

Producent:Yarro
Rodzaj:Tworzywo sztuczne
Kolor:Losowy
Przeznaczenie:Koty dorosłe i kocięta
Czas realizacji:2 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Yarro Kuweta z Profilowaną Ramką

Yarro Kuweta z Profilowaną Ramką

Yarro Kuweta z Profilowaną Ramką to wygodna i głęboka kuweta ze specjalną ramką zapobiegająca rozsypywaniu się żwirku.

Produkty powiązane