ZOLUX Narożna Kuweta Przesiewowa dla Królików i Gryzoni

Nowy produkt

Zolux Narożna Kuweta Przesiewowa dla Królików i Gryzoni łatwa i wygodna w czyszczeniu dzięki ruchomej kratce. Zapobiega kopaniu i roznoszeniu się nieczystości po powierzchni klatki i wybiegu. 

Więcej szczegółów

Brak na stanie. Sprawdź dostępność pod numerem telefonu: 533 613 396

39,90 zł brutto

Opis produktu

Przesiewowa kuweta dla królików i gryzoni

Wbrew powszechnej opinii, zarówno króliki, jak i gryzonie są zwierzętami czystymi, dbającymi o swoją higienę. Kwestia nieprzyjemnego zapachu, na który skarżą się właściciele, często wiąże się ze znaczeniem terenu, a proces ten najłatwiej wyeliminować poddając pupila zalecanemu zabiegowi kastracji, wykonanemu przez weterynarza wykwalifikowanego w leczeniu tych delikatnych zwierząt. Zapach wydobywający się z wybiegów i klatek jest również często spowodowany zbyt rzadką wymianą pelletu lub jego niewłaściwym wyborem. Zarówno króliki, jak i gryzonie, najczęściej obierają jedno miejsce, w którym załatwiają swoje potrzeby fizjologiczne. Umieszczenie w nim kuwety pozwoli na utrzymanie większej czystości w środowisku zwierzęcia. Proces nauki czystości najczęściej opiera się na zbieraniu wszelkich nieczystości i umieszczaniu ich w kuwecie wypełnionej nieszkodliwym i niepylącym pelletem. Ważne jest by dopasować ją rozmiarem do wielkości i potrzeb zwierzaka, tak aby mógł on swobodnie się w niej poruszać. W tym celu można wybierać kuwetę kocią lub przygotowaną z myślą o tych zwierzętach kuwetę narożną. Przesiewowe kuwety narożne to propozycja dla właścicieli zwierząt, które rozkopują zawartość toalety, a także mają jasne, łatwo brudzące się futerko.

Narożna kuweta dla królików i gryzoni z ruchomą kratką

Narożna kuweta to idealne rozwiązanie dla osób, których pupile załatwiają się w jednym rogu klatki, a także tych, którzy pragną jak najlepiej zagospodarować jej powierzchnię, tym samym nie zmniejszając wolnej przestrzeni zwierzakowi. Umieszczona w kuwecie kratka ogranicza rozprzestrzenianie nieczystości, a także uniemożliwia kopanie w jej zawartości, co jest jedną z ulubionych czynności, a jednocześnie naturalną potrzebą królików. Dzięki jej obecności pokryte jasnym futerkiem łapki nie będą żółkły. Możliwości zdjęcia kratki sprawia, że kuweta jest łatwa i wygodna w czyszczeniu. Wykonana została z wysokiej jakości, nieszkodliwych materiałów. Dzięki żywym kolorom urozmaici wnętrze każdej klatki i wybiegu. Dostępna w dwóch rozmiarach.

Kolor kuwety wysyłamy losowo!

Więcej informacji

Producent:Zolux
Rodzaj:Plastikowa
WłaściwościPrzesiewowa
Kolor:Mix kolorów
Przeznaczenie:Dla królików i gryzoni
Gryzoń:Królik, świnka morska, szynszyla, szczur, chomik
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

ZOLUX Narożna Kuweta Przesiewowa dla Królików i Gryzoni

ZOLUX Narożna Kuweta Przesiewowa dla Królików i Gryzoni

Zolux Narożna Kuweta Przesiewowa dla Królików i Gryzoni łatwa i wygodna w czyszczeniu dzięki ruchomej kratce. Zapobiega kopaniu i roznoszeniu się nieczystości po powierzchni klatki i wybiegu. 

Produkty powiązane