Recobed Mata Baltic

Nowy produkt

Recobed Baltic to maty wykonane z codury. Materiał niezwykle wytrzymały, odporny na zabrudzenia. Dyskretnie wszyte suwaki umożliwiają wyjęcie wypełnienia. Pokrowiec można wyprać w pralce.

Więcej szczegółów

Inne opakowania
Ten produkt występuje w różnych opakowaniach, rozmiarach lub kolorach!

56,90 zł brutto

Opis produktu

Recobed Mata Baltic to doskonałe posłanie dla psów w dwóch uniwersalnych kolorach

Legowisko dla pupila to element wyposażenia domu niezbędny szczególnie wtedy, gdy chcemy, by pies miał swoje miejsce i znał swoje miejsce. Jeżeli nie zapewnimy mu odpowiedniego, wygodnego posłania, na którym będzie się regenerował – z pewnością zacznie on szukać innego wygodnego i łatwo dostępnego miejsca. Psy najczęściej upatrują sobie fotele i kanapy. Niektórzy właściciele pozwalają zwierzakom leżeć i wypoczywać, a nawet spać obok siebie, jednak pies powinien mieć swoje miejsce i być nauczonym w nim spać. Warto zapewnić pupilowi odpowiednie, wygodne posłanie i w razie potrzeby egzekwować, by pies udał się na wyznaczone, specjalnie dla niego zorganizowane miejsce. Wybierając legowisko warto przyjrzeć się ulubionym pozycjom, jakie przybiera pies. Jeśli jego pozycja podczas spania jest najczęściej zwarta – wówczas właściwie każdy typ legowiska będzie odpowiedni, a dla lepszej przytulności można sprawić psu ciepły kocyk. Jeśli jednak pupil uwielbia spać na grzbiecie, szeroko się rozciąga i zajmuje dużą powierzchnię – najlepsze będzie legowisko typu materac, nie posiadające ograniczeń w postaci ścianek. Warto również dobrać legowisko odpowiednio do wielkości pupila, zawsze mając na uwadze pewien zapas miejsca.

Recobed Mata Baltic to wytrzymałe legowisko doskonałej jakości

Legowisko zostało wykonane w trosce o komfort i wygodę czworonoga. Maty Baltic są wykonane z codury, która jest niezwykle wytrzymała na drapanie, gryzienie i zabrudzenia. Ponadto z łatwością można zdjąć pokrowiec maty i dokładnie go odkurzyć lub wyprać w pralce. Mata Baltic prezentuje się doskonale, dzięki czemu można ułożyć ją w każdym miejscu w domu, także w salonie czy przedpokoju. Pamiętajmy, że zwierzęta lubią przebywać w centrum życia rodzinnego, dlatego legowiska nie należy umieszczać w miejscach, z których jest słaby widok na domowników, ponieważ czworonóg z pewnością nie będzie chciał leżeć w odosobnieniu. Dwa piękne, uniwersalne kolory legowisk: szarość i brąz z pewnością będą pasowały do każdego, nie tylko nowoczesnego wnętrza.

Kolory:

  • Brąz
  • Szary

Rozmiary:

  • S 50x38x3 cm, 
  • 70x48x3 cm, 
  • L 80x62x3 cm, 
  • XL 100x72x4 cm

Więcej informacji

Producent:Recobed
Rodzaj:Legowiska
Kolor:do wyboru: brązowy lub szary
Czas realizacji:do 4 dni roboczych

Opinie

Napisz opinię

Recobed Mata Baltic

Recobed Mata Baltic

Recobed Baltic to maty wykonane z codury. Materiał niezwykle wytrzymały, odporny na zabrudzenia. Dyskretnie wszyte suwaki umożliwiają wyjęcie wypełnienia. Pokrowiec można wyprać w pralce.

Produkty powiązane