Trixie Legowisko z Poduszką Relax

TX-28550

Nowy produkt

Legowisko Trixie Relax to miękkie, dwustronne legowisko w formie poduszki i doskonale sprawdzi się jako miejsce wypoczynku dla psów oraz kotów, które sprawi, że poczują się w nim przytulnie oraz komfortowo. 

Więcej szczegółów

112,90 zł brutto

Opis produktu

Trixie Legowisko Relax dla Psa i Kota

Wielu z nas nie ma nic przeciwko spaniu naszych pupili w naszych łóżkach. Dlatego chętnie śpią razem z nami w ciągu dnia czy w nocy, często się do nas przytulając czy tuląc w nogach. Nie oznacza jednak, że ma być to jedyne miejsce na ich relaks. Zapewnienie im innego, specjalnie stworzonego na ich potrzeby miejsca do wypoczynku to bardzo dobry pomysł, aby czuły, że to miejsce jest tylko dla nich. Zapewnia im to poczucie bezpieczeństwa, komfortu oraz odrobinę prywatności. Przy wyborze odpowiedniego legowiska kierujmy się przede wszystkim rasą i rozmiarem naszego pupila. Za mały będzie sprawiał im dyskomfort, co skutkować może brakiem chęci z jego korzystania. Legowisko powinno być większe o minimum dwadzieścia centymetrów niż długość naszego pupila. Poza rozmiarem ważna jest oczywiście wygoda oraz wytrzymałość materiału. Pamiętajmy, że legowisko zbiera kurz oraz inne zabrudzenia i wymaga regularnego czyszczenia i utrzymania w czystości. Wybierając odpowiednie legowisko warto zwrócić uwagę na jakość wykonania oraz estetyczność produktu, aby służył naszemu pupilowi na długi czas.

Legowisko w Kolorze Szarym Idealne do Relaksu oraz Wypoczynku

Aby zapewnić komfort oraz poczucie bezpieczeństwa warto zakupić naszemu pupilowi wygodne i miękkie legowisko. Należy je ustawić w miarę spokojnym miejscu, które jest mało ruchliwe i zapewnia ciszę oraz wygodę podczas odpoczynku. Legowisko Trixie Relax jest bardzo aksamitne, przytulne i doskonale sprawdzi się jako miejsce na drzemkę naszych psów i kotów. Jest w formie dużej poduszki, którą możemy w każdej chwili zmniejszyć wiążąc ją sznurkami po rogach. Jest również dwustronne, nasz pupil może wylegiwać się na bardziej pluszowej lub zamszowej stronie legowiska. Całość została wykonana z miękkiego, pluszowego materiału w połączeniu z przyjemnym materiałem imitującym zamsz. Legowisko Trixie Relax to doskonałe miejsce dla naszego pupila, który poczuje się w nim na pewno przytulnie oraz komfortowo.

Wymiary:
przed rozłożeniem:
57x45 cm
po rozłożeniu:
70x60 cm

Więcej informacji

Producent:Trixie
Rodzaj:Legowiska
Waga:1 kg
WłaściwościMiękki
Kolor:Szary
Przeznaczenie:Dla Psa i Kota
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Trixie Legowisko z Poduszką Relax

Trixie Legowisko z Poduszką Relax

Legowisko Trixie Relax to miękkie, dwustronne legowisko w formie poduszki i doskonale sprawdzi się jako miejsce wypoczynku dla psów oraz kotów, które sprawi, że poczują się w nim przytulnie oraz komfortowo. 

Produkty powiązane