Kerbl Miska Silikonowa Składana

Nowy produkt

Miska Silikonowa Składana została wykonana z wytrzymałego i antypoślizgowego silikonu. Dostępna jest w czterech rozmiarach i doskonale sprawdzi się podczas codziennych spacerów oraz podróży.

Więcej szczegółów

13,90 zł brutto

Opis produktu

Miska Silikonowa Składana Wykonana z Wysokiej Jakości Antypoślizgowego Silikonu

Podróże oraz różnego rodzaju wycieczki to doskonały sposób na wspólne spędzanie czasu z naszym pupilem. Zdecydowanie pozytywnie wpływają one na zacieśnienie naszych relacji oraz nadrobienie wspólnego czasu, który na co dzień spędzamy w pracy czy poza domem. Jednak wspólny wyjazd z czworonogiem wymaga odpowiedniego przygotowania oraz zaopatrzenia się w listę niezbędnych rzeczy, które muszą znaleźć się w naszej walizce. Akcesoria podróżne dla psich pasażerów nie tylko ułatwiają nam - jako właścicieli ich transport ale również zapewnią bezpieczeństwo i wygodę podczas przemieszczania się. Na rynku dostępny jest wyjątkowo bogaty wachlarz akcesoriów dedykowanych czworonogom. Znajdziemy tam m.in.: specjalne pasy bezpieczeństwa, maty podróżne czy również apteczkę medyczną. Pamiętajmy, że pies absolutnie nie może swobodnie przemieszczać się po wnętrzu pojazdu podczas jazdy autem, jest to niezwykle niebezpieczne i może skutkować licznymi obrażeniami a nawet śmiercią. Pasy bezpieczeństwa nie tylko chronią nas – ludzi przed obrażeniami, ale również zapewniają bezpieczeństwo naszych psów. 

Niezbędnik Podczas Podróży, Wycieczek a Także Codziennych Spacerów

Podczas wspólnych podróży czy wycieczek niezbędne jest zabranie ze sobą odpowiedniej ilości karmy oraz wody (najlepiej z zapasem), aby nasz psiak mógł w pełni zaspokoić swój głód i pragnienie, mimo że jest poza domem. Jednak pora karmienia może sprawić nie małe problemy podczas przemieszczania się. Dlatego, aby ułatwić spożywanie posiłku warto zaopatrzyć się w akcesoria, które świetnie sprawdzają się w podróżach. Składana miska to doskonała alternatywa dla zwykłej, metalowej miski i znakomicie sprawdzi się podczas naszych wycieczek. Została wykonana z wysokiej jakości silikonu, który sprawia, że jest ona antypoślizgowa i nie przemieszcza się podczas spożywania karmy. Jest również wyjątkowo lekka, wytrzymała oraz zajmuje mało miejsca - a właśnie podczas podróży na tych cechach zależy nam najbardziej :) Miska silikonowa nie sprawia problemów podczas czyszczenia i jest łatwa w utrzymaniu czystości. Dzięki dostępnym czterem wielkościom możemy ją dopasować do wielkości naszego psiaka, aby korzystanie z niej było łatwe, wygodne oraz przyjemne.

Miska składana dostępna jest w czterech wariantach:

  1. Niebieska – o pojemności 250ml

  2. Różowa – o pojemności 500ml

  3. Zielona – o pojemności 1L

  4. Szara – o pojemności 2L

Więcej informacji

Rodzaj:Miska silikonowa
WłaściwościMiska składana
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Kerbl Miska Silikonowa Składana

Kerbl Miska Silikonowa Składana

Miska Silikonowa Składana została wykonana z wytrzymałego i antypoślizgowego silikonu. Dostępna jest w czterech rozmiarach i doskonale sprawdzi się podczas codziennych spacerów oraz podróży.

Produkty powiązane