Miska z Wagą dla Psa i Kota

Nowy produkt

Miska z wagą została wykonana z wysokiej jakości metalu, która służy do odmierzania idealnej porcji dla naszego pupila. Doskonale sprawdzi się przy podawaniu suchej jak i mokrej karmy.

Więcej szczegółów

156,00 zł brutto

Opis produktu

Miska z Wagą Dla Psa i Kota

Miska to niewątpliwie niezbędny element w naszym domu, kiedy mieszkamy razem z naszym pupilem. Czas posiłku to jeden z najbardziej ulubionej części dnia dla zwierzaków, dlatego ważne jest, aby miska była stabilna, odpowiedniej wielkości i wygodna w użyciu. Przy jej wyborze kierujmy się przede wszystkim rasą naszego pupila oraz jego wielkością. Średnica miski powinna być nieco szersza od pyszczka, aby karma nie wydostawała się w trakcie jedzenia i zapewniła maksymalny komfort i wygodę. Pamiętajmy, że nasz zwierzak może się irytować, jeśli na dnie miski pozostanie jedzenie, do którego nie może się dostać, ponieważ miska zwyczajnie jest za mała. Najlepiej również, jeśli jest ona nieco cięższa, dzięki czemu będzie stabilna i skutecznie zapobiegnie przesuwaniu się podczas jedzenia czy picia.

Stabilna, metalowa miska z wagą ułatwiająca podanie odpowiedniej porcji

Metalowa miska z wagą do odmierzania odpowiedniej porcji karmy to idealne rozwiązanie dla psów i kotów, które borykają się z nadwagą i cukrzycą. Niestety ten problem często jest przez nas bagatelizowany, jednak jedną z przyczyn jest właśnie wina właściciela, który podaje zbyt dużą porcję swojemu pupilowi, przez co szybko przybiera on na wadze. Nadwaga może prowadzić do szeregu poważnych powikłań, np.: do cukrzycy, zwyrodnienia kręgosłupa czy niewydolności oddechowej.

Miska z wagą posiada zakres pomiaru od 1 g do 5 kg, więc z łatwością możemy odmierzyć idealną porcję posiłku dla naszego pupila. Dzięki wyświetlaczowi LCD widzimy ile dokładnie waży podane przez nas pożywienie. Doskonale sprawdzi się przy suchej jak i mokrej karmie. Miska jest bardzo stabilna, dzięki czemu nie będzie się przesuwać podczas spożywania. Została wykonana z wysokiej jakości metalu, które jest łatwe w czyszczeniu - bez problemu możemy zdjąć ją z wagi i umyć w zmywarce. Posiada możliwość wyboru odpowiedniej dla nas jednostki miarowej: g, kg, ml, lb czy oz. Miska z wagą zasilana jest baterią, która jest dołączona w zestawie. Jest to doskonały i bardzo wygodny wybór, który zapewnia naszym zwierzakom odpowiednią ilość posiłku bez konieczności używania dodatkowych przyrządów.


Miska dostępna jest w dwóch wariantach, aby zapewnić pełen komfort i wygodę podczas użytkowania:
1) o pojemności 1 L / 500 g suchej karmy
2) o pojemności 1,8 L / 800 g suchej karmy

Więcej informacji

Rodzaj:Metalowe
Przeznaczenie:Dla Psa i Kota
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Miska z Wagą dla Psa i Kota

Miska z Wagą dla Psa i Kota

Miska z wagą została wykonana z wysokiej jakości metalu, która służy do odmierzania idealnej porcji dla naszego pupila. Doskonale sprawdzi się przy podawaniu suchej jak i mokrej karmy.

Produkty powiązane