MotoMouse Elektroniczna Zabawka dla Kota

Nowy produkt

MotoMouse to elektroniczna zabawka dla kotów, dostępna w trzech wariantach kolorystycznych. Porusza się w sposób nieprzewidywalny, tym samym zachęcając koty do zabawy. 

Więcej szczegółów

39,99 zł brutto

Opis produktu

MotoMouse elektroniczna zabawka dla kota

Choć udomowione koty nie mają tak silnie rozwiniętego instynktu łowczego jak ich dziko żyjący kuzyni, nic nie zapewni im lepszej rozrywki niż małe polowanie. Znajdujący się w ruchu przedmiot doskonale przykuje uwagę każdego kota. Wędki, nakręcane myszki, piłeczki, to sprawdzone przez kocich właścicieli zabawki, cieszące się dużą popularnością. Często jednak zabawa nimi szybko przestaje być atrakcyjna lub po prostu wymaga udziału właściciela, co nie zawsze jest możliwe. Pospolite zabawki niekiedy również nie są w stanie trafić w wymagające gusta tych czworonogów, szczególnie tych nieco bardziej leniwym i wiekowych. Jaką więc zabawkę wybrać? Co zrobić aby zapewnić swojemu kotu rozrywkę, a przy tym nieco ruchu? Odpowiedzią na te pytania mogą być interaktywne zabawki, takie jak MotoMouse.

MotoMouse zabawka zmieniająca śpiocha w łowce

MotoMouse to niewielkich rozmiarów elektroniczna zabawka wykonana z nieszkodliwych materiałów wysokiej jakości. Zabawka pokryta została miękką, termoplastyczną gumą bezpieczną dla zwierząt. Gumową część można zdjąć i w razie potrzeby umyć. Myszka pobudzana wibracjami porusza się w sposób nieprzewidywalny dla kota, tym samym stając się atrakcyjną zdobyczą. Ze względu na swoją nietypową, trójwymiarową budowę oraz dzięki samoczynnemu mechanizmowi napędzanemu poprzez wibrację, zabawka nie zatrzymuje się nawet w przypadku napotkania przeszkody, wówczas po prostu zmieniając kierunek swojego ruchu. Mysz najlepiej porusza się po kafelkach lub drewnianej podłodze. Zabawka zasilana jest przez dwie baterie typu LR44, które znajdują się w zestawie. MotoMouse to idealna zabawka, która przypadnie do chęci nawet wyjątkowo wymagającym względem rozrywki kotom. Choć jej rozmiary są naprawdę niewielkie, dzięki jaskrawym kolorom łatwo rzuca się w oczy, tym samym przyciągając uwagę kota.

Zabawka MotoMouse dostępna jest w trzech kolorach: zielonym, niebieskim i pomarańczowym.

Więcej informacji

Producent:L'chic
Rodzaj:Zabawka
WłaściwościElektroniczna
Tryb życia:Kocięta, Koty dorosłe
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

MotoMouse Elektroniczna Zabawka dla Kota

MotoMouse Elektroniczna Zabawka dla Kota

MotoMouse to elektroniczna zabawka dla kotów, dostępna w trzech wariantach kolorystycznych. Porusza się w sposób nieprzewidywalny, tym samym zachęcając koty do zabawy. 

Produkty powiązane