Pet Nova Pluszowe Myszki dla Kota

Nowy produkt

Dwie pluszowe myszki dla kota, które dzięki jaskrawym kolorom przyciągną uwagę kota, zachęcając go do aktywności i wspólnych zabaw z właścicielem. 

Więcej szczegółów

9,90 zł brutto

Opis produktu

Pet Nova zabawki myszki dla kota

Koty są zwierzętami, w których drzemie silny instynkt łowczy. Kto choć miał do czynienia z tymi istotami pewnością dostrzegł ich zainteresowanie choćby tym co dzieje się za oknem, a w szczególności ptakami. W ostatnim okresie popularne stało się na przykład zajmowanie ich uwagi filmikami z wiewiórkami, ptakami i innymi dziko żyjącymi zwierzętami, które mogłyby stać się kocią zdobyczą. Zabawki w kształcie myszy, stają się więc w oczach domowych łowców atrakcyjnym substytutem gryzoni, na które polują często jeśli wychodzą na zewnątrz, o czym doskonale wie każdy właściciel, któremu pupil choć raz podarował swoją ofiarę w prezencie. Zdarza się jednak często, że koty niewychodzące rozleniwiają się, coraz więcej czasu spędzając na drzemkach, niekiedy tym samym przybierając na wadzę. Dobór zabawek jest więc niezwykle ważny aby zachęcić nawet najbardziej leniwe osobniki do odrobiny ruchu. Wspólna zabawa jest również doskonałą okazją do zacieśniania więzi między właścicielem i jego kocim podopiecznym, szczególnie w okresie asymilacji z nowym środowiskiem. Choć koty są silnymi indywidualistami i wiele z nich dyktuje warunki jak ma wyglądać ich relacja z opiekunami, warto podejmować próby jej pogłębienia właśnie za pomocą zabawek.

Pluszowe myszki Pet Nova w jaskrawych kolorach

Zestaw od Pet Nova to dwie myszki w jaskrawych kolorach, które doskonale przykują uwagę kota. Pluszowe myszki o długości dwudziestu centymetrów zostały stworzone z myślą o kotach w każdym wieku, ze wskazaniem na te, które nie wychodzą na zewnątrz. Ich celem jest przede wszystkim zachęcenie do ruchu, przy jednoczesnym kształceniu mięśni oraz zmysłów, co jest ważne dla zachowania zdrowia psychicznego i fizycznego kota. Wykonane z pluszu dzięki czemu łatwo można utrzymać je w czystości, a jaskrawe kolory pozwalają na szybkie zlokalizowanie.

Więcej informacji

Producent:Pet Nova
Rodzaj:Zabawka
Wiek kota:Kocięta i koty dorosłe
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Pet Nova Pluszowe Myszki dla Kota

Pet Nova Pluszowe Myszki dla Kota

Dwie pluszowe myszki dla kota, które dzięki jaskrawym kolorom przyciągną uwagę kota, zachęcając go do aktywności i wspólnych zabaw z właścicielem. 

Produkty powiązane