Incomed Podkłady Higieniczne

Nowy produkt

Podkłady higieniczne Incomed to fantastyczne rozwiązanie nie tylko do nauki czystości. Znalazły swoje zastosowanie również w placówkach medycznych. 

Więcej szczegółów

Brak na stanie. Sprawdź dostępność pod numerem telefonu: 533 370 553

Inne opakowania
Ten produkt występuje w różnych opakowaniach, rozmiarach lub kolorach!

8,90 zł brutto

Opis produktu

Podkłady higieniczne Incomed

Stworzone zostały z myślą o zachowanie czystości, świetne jako zabezpieczenie przed zabrudzeniem czy przesiąkaniem, znalazły swe zastosowanie w utrzymaniu czystości u psów czy innych zwierząt. Miękkość maty zachęci szczeniaka do załatwiania swoich potrzeb ucząc go przy tym nauki czystości w domu. Jest fajnym i łatwym rozwiązaniem do stosowania w legowisku psa. Chroniąc materiał przez zabrudzeniem oraz zachowa odpowiednią suchość. Skutecznie zatrzymuje wilgoć, zastosowane włókna sprawiają iż mata nie jest od razu mokra ani wilgotna. Podkład chłonny posiada specjalny system tłoczeń, który równomiernie rozprowadza wilgoć na cała powierzchnię. Istnieje wiele poziomów chłonności te zależą od rozmiaru podkładu. Maty doskonale sprawdzą się podczas przewijania niemowlaków. Jest świetnym i coraz częściej stosowanym produktem podczas karmienia w czasie podróży autem. Są lekkie i cienkie dlatego tak chętnie stosowane podczas opieki nad dziećmi. Jednak jednocześnie bardzo wytrzymałe i elastyczne. System Soft sprawia iż warstwa zewnętrza jest delikatne i miła w dotyku, dodatkowo włókna nie powodują podrażnień skóry niemowlaka, starszego dziecka czy osoby starszej. Fajnie sprawdzą się podczas zabezpieczeniem przed każdym zabrudzeniem.

Specjalne zastosowania podkładów Incomed

Podkłady Incomed znajdą swe zastosowania w szpitalach, używane przy ludziach starszych i chorych. Nie tylko jako podkład higieniczny przy nietrzymaniu moczu. Coraz częściej stosuje się go jako ochrona przy zmianach opatrunku. Ma właściwości bakteriobójcze, antyseptyczne i antyalergiczne. Skutecznie chroni skórę przed odparzeniami i odleżynami. Dlatego są chętnie używane w szpitalach. Całkowicie bezpieczne i łatwe w użytku. Główną zaletą podkładu chłonnego jest zastosowanie systemu Superabsorbent, mikrogranulki z ekstraktu zielonej herbaty zamieni wilgoć w żel. Zastosowanie systemu Top Dry daje gwarancję suchości ale i poczucie komfortu. Co jest niezwykle ważne przy stosowaniu mat czy podkładów. Folia zastosowana w macie chroni przed przeciekaniem wilgoci na zewnątrz. Podkład higieniczny Incomed sprawdzi się w każdej sytuacji. Świetna dla zwierząt jak i bezpieczna dla ludzi. Podkłady higieniczne funkcjonowały do tej pory pod nazwą Protectiva Soft na początku kwietnia 2018r zmieniono ją na Incomed. Zmieniona została tylko nazwa produkt pozostał taki sam. Wyprodukowany przez polskiego producenta.
Dostępne są rożne rozmiary i opakowania podkładów.

Więcej informacji

Producent:Incomed
WłaściwościNauka czystości
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Incomed Podkłady Higieniczne

Incomed Podkłady Higieniczne

Podkłady higieniczne Incomed to fantastyczne rozwiązanie nie tylko do nauki czystości. Znalazły swoje zastosowanie również w placówkach medycznych. 

Produkty powiązane