Spark Roll On Olejek Do Nauki Czystości

Nowy produkt

Chcesz szybko i skutecznie nauczyć swojego pupila załatwiania się w odpowiednim miejscu? Kup Spark roll on olejek do zachowania czystości, a już wkrótce nie będzie to dla niego stanowiło żadnego problemu!

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 19 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 19 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,38 zł.


19,00 zł brutto

Opis produktu

Spark roll on olejek do nauki czystości – duże ułatwienie w wychowaniu Twojego pupila

Twoja rodzina niedawno powiększyła się o nowego, futrzastego członka? Jesteś świeżo upieczonym właścicielem szczenięcia lub kocięcia? W takim razie czeka Cię dużo radosnych chwil. Przed Tobą najprzyjemniejszy i dający najwięcej radości etap w życiu Twojego zwierzaka – ale zarazem również bardzo wymagający. Z małymi zwierzętami jest podobnie jak z ludzkimi dziećmi – trzeba je wychować. To, co wpoisz swojemu pupilowi teraz, będzie procentowało w przyszłości. Jeżeli jednak zaniedbasz pewne kwestie, za kilka miesięcy wrócenie do nich może się okazać już niemożliwe. Jedną z tych, których nie wolno zlekceważyć, jest nauczenie swojego pupila, by załatwiał się wyłącznie w przeznaczonych do tego miejscach. Nie zawsze jest to łatwe zadanie, ale na szczęście istnieją specjalne produkty, które je ułatwiają – należy do nich prezentowany tu Spark roll on olejek do nauki czystości.

Produkt ten dostępny jest w małych buteleczkach o objętości 15 ml. Jest on przeznaczony zarówno dla małych psów, jak i kotów. Stanowi element zestawu, do którego należą także podkłady oraz kuweta tej samej firmy. Najlepsze efekty osiągniemy, używając wszystkich tych produktów jednocześnie.

Olejek do nauki czystości – jak go używać?

Jak działa Spark roll on olejek do nauki czystości? Preparat ten wydziela specjalny zapach, który ma na celu zachęcanie zwierząt, aby załatwiały się w odpowiednim miejscu. W jaki sposób się go używa? W miejscu, w które chcemy przywabić naszego pupila, należy zakreślić za pomocą tego środka linię o długości powyżej 10 cm. Czynność tę powinniśmy powtarzać kilka razy dziennie, aż do momentu, gdy osiągniemy pożądany efekt i nasz zwierzak utrwali sobie zasady dotyczące zachowania czystości.

Wydaje Ci się, że nauczenie zwierzaka odpowiedniego załatwiania się to bardzo trudne i wymagające zadanie? Wcale tak nie jest – wystarczy tylko sięgnąć po odpowiednie produkty. Zamów Spark roll on olejek do nauki czystości, a w krótkim czasie problem ten stanie się jedynie mglistym wspomnieniem.

Więcej informacji

Producent: Incomed
Waga: 15 ml
Właściwości Nauka czystości
Czas realizacji: 3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Spark Roll On Olejek Do Nauki Czystości

Spark Roll On Olejek Do Nauki Czystości

Chcesz szybko i skutecznie nauczyć swojego pupila załatwiania się w odpowiednim miejscu? Kup Spark roll on olejek do zachowania czystości, a już wkrótce nie będzie to dla niego stanowiło żadnego problemu!

Produkty powiązane